Jump to content
eassy

Au furat bani dintr-un bancomat cu penseta

Recommended Posts

Nu sunt deacord cu furturile dar cand vine vorba de banci .... e cu totul alta poveste. Bancile sunt cele care ne fura cel mai tare si chiar ma bucur ca baietasii aia le-au facut o mica paguba si sper sa afle aceasta metoda cat mai multe persoane si sa pagubeasca mai rau bancile.

Deja m-am gandit la cateva metode prin care s-ar putea imbunatati metoda. Cred ca o sa contactez niste dubiosi din oras sa le explic manevra :))

Link to comment
Share on other sites

a fost si foarte greu pt. cei doi moldoveni sa blocheze doua fante si sa traga cu sarma sau penseta foile, problema lor vor fi camerele, seriile banilor si bineinteles pofta de a mai incerca inca o data si de a vorbi despre asta prin telefonul mobil sau like pe facebook, si oricum este la noroc depinde cu ce bancnote este inarcat atm-ul :D daca la extragere atm-ul da numai de 10 e nasol rau...presupun ca cele de 50 si 100 nu stau amestecati cu cei de 10, depinde ce caseta prinzi (audio, video sau uneori poate fi un blu-ray):D

Edited by seby05
Link to comment
Share on other sites

gluma e gluma. dar i-a gandeste-te ca metoda asta merge aproape pe orice atm. eu stau si ma gandesc: Oare cati or sa mai incerce?

:))))))))))))))

nu merge pe orice atm ... m-am uitat in seara asta special la brd .. nu poti prinde banii si sa ii scoti la cancel pt ca ti da exact cand ti trage si din cont....trebuie sa sti tipu de atm si banca ;)

Link to comment
Share on other sites

spre fericirea mea nu mi-am luat multi ani de racoare , doar 1 singur cu suspendare ca m-au durut buzunarele, si treaba asta sa stii ca m-a durut capu tare pana am gasit un model de atm cu un anumit soft si un anumit senzor pe care s-al bag in deruta , sa-mi dea tranzactie dupa tranzactie pana numai are bani atm, si am stricat si smecheria , sa iei 40 mil in 20 sec, mai mult dura pana tastam suma pe care o vreau :))) va place sa vb toti fraierii de pe margine si comparati lumea cu tiganii

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...