Jump to content
Bufnitza_49

!!! Droguri care se iau prin ultrasunete !!!

Recommended Posts

Fisierele pot fi ascultate si de pe un mp3 player sau un telefon detalii cum sa transformati fisierele .drg in .wav si apoi in .mp3 gasiti in tutorialul lui Blair Mathis - Yahoo! Contributor Network - AICI fara a pierde calitatea sunetului sau a notelor inalte dupa cum o sa aflati citind tutorialul.

De ce din wav in mp3, pentru ca au un volum foarte mare 1 fisier cca 300mb din .wav devine cca 27mb in .mp3.

Mie mi-a mers totul, deci e ok. In descrierea melodiei din program veti gasi numele, volumul la care trebuie ascultat (moderat), numarul de minute care trebuie ascultat,efectul care ar trebui sa fie produs.... nu trebuie ascultat pana iti sar creerii cu volumul la maxim. Folositi drept casit ceva care are basul mare sau difuzoarele de la vechile telefoane - sunt vestite pentru "mancarea fashaitului", fashait care nu stiu daca e ok sau nu.

Un ultim aspect care trebuie luat in considerare, puneti-va intrebarea la care numai voi stiti raspunsul: oare mp3 playerul sau telefonul sau dispozitivul meu digital poate reda corect aceste sunete?

Daca s-a mai discutat acest aspect in cadrul postului imi cer scuze ca nu am avut timp sa rasfoiesc toate cele 13 pagini cu informatii, daca nu s-a mai discutat atunci...Enjoy!

aaaaa....sa nu uit, multumesc celui care a uploadat programul si a starnit toata aceasta distractie auditiva: Bufnitza_49 , e o experienta care trebuie traita :) iar asta inseamna sa fiti deschisi la nou si sinceri cu voi insiva daca vreti sa va faceti o parere asupra efectelor sonore asupra creerului. Chiar si un efect neutru inseamna ceva...ca nu suntem sensibili la actiunea acestor unde sonore :)) .Ajutati-ma voi sa inteleg in caz de neutralitate ne numim imuni sau insensibili :))

PS

DACA VREA CINEVA UNA DIN MELODIILE DE LA I_DOSERirini (postate de Bufnita_49) SA-MI DEA ID-UL PE PRIVAT, O SA -I TRIMIT SI MELO ORIGINALA (CAM25-35 MB)SI REFACUTA DE MINE(45-70MB).(AMBELE MP3)

Ce de nu faci un patch cu melodii MP3 din DRG-uri?

Pe net (torrent) gasestii toate .drg-urile de care ai nevoie...

Sunt curios daca merge, iar in privinta programului... nu mi-a mers...

Link to comment
Share on other sites

atata vorbarie la topicu asta aiurit.Pararea mea e ca is niste porcarii,au efect poate doar la cei care stau bine cu placebo/creierasu dar la unu care a consumat multe pastile/prafuri/plante uscate si aici nu vorbesc despre ietnobotanice, nu au nici un efect. Frectie la picioru de lemn :)). Daca tot vreti ceva frumos cumparati-va niste verde natural ( stati 3 zile fara tigari) si dati un ban da stiti ca aveti ceva de calitate.

Link to comment
Share on other sites

a mers, nu am putut vorbi ~ 15 min.

eu tot n-am inteles asa de bine :))) daca asculti magariile astea numai poti vb?=)))))))) sau ce?

Edit: dc sa fie ilegale?

Edited by DaLy
"ILEGALE":))
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...