Jump to content
ionutz15

[FUD] Koleracrypter by ezio

Recommended Posts

k3syc.png

File Info:

File Name: stub.exe

SHA1: 603c1309850ba0ac7c5d82cc359091778b07e021

MD5: aa91d9f66a666df634c872e4edfa9e68

Date and Time: 15-02-13,02:13:44

Report Generated by LeVeL-23.Biz

File Size: 91648 Bytes

Detection: 0 of 35

Detections:

AVG Free Clean

ArcaVir Clean

Avast 5 Clean

AntiVir (Avira) Clean

BitDefender Clean

VirusBuster Internet Security Clean

Clam Antivirus Clean

COMODO Internet Security Clean

Dr.Web Clean

eTrust-Vet Clean

F-PROT Antivirus Clean

F-Secure Internet Security Clean

G Data Clean

IKARUS Security Clean

Kaspersky Antivirus Clean

McAfee Clean

MS Security Essentials Clean

ESET NOD32 Clean

Norman Clean

Norton Antivirus Clean

Panda Security Clean

A-Squared Clean

Quick Heal Antivirus Clean

Solo Antivirus Clean

Sophos Clean

Trend Micro Internet Security Clean

VBA32 Antivirus Clean

Vexira Antivirus Clean

Zoner AntiVirus Clean

Ad-Aware Clean

BullGuard Clean

Immunet Antivirus Clean

K7 Ultimate Clean

NANO Antivirus Clean

VIPRE Clean

//removed

Edited by M2G
Link to comment
Share on other sites

Ba io.kent tu postezi mult si prost!

Numai cacaturi postezi, habar n-ai cum sa folosesti porcariile pe care le postezi, habar n-ai ce fac si care este scopul lor.

Mai ai un topic de facut, si atingi level 100 la cretinism.

Felicitari, o sa devii retardul suprem.

Link to comment
Share on other sites

Ba io.kent tu postezi mult si prost!

Numai cacaturi postezi, habar n-ai cum sa folosesti porcariile pe care le postezi, habar n-ai ce fac si care este scopul lor.

Mai ai un topic de facut, si atingi level 100 la cretinism.

Felicitari, o sa devii retardul suprem.

:))

De aceasta data nu io.kent a pus crypterul dar sunt de acord cu afirmatia ta.

Link to comment
Share on other sites

Pe mine ma deranjeaza ca unii nu pricep sa nu deschida cacatul ala , nu-l numi crypter pentru ca nu este. MUIE COPY/PASTE.

Casa io.kentilor dar ban de ce nu primeste? eu daca postez un asa numit crypter cu ardamax in el iau ban, io.kent sau pustiulica asta daca posteaza nu pateste nimic. tara de cacat, mentalitate de cacat.

Link to comment
Share on other sites

Bai expertilor, sunteti ca batranii care comenteaza evenimentele politice cand se uita la TV. Ce se face, ce nu se face. Voi ce cacat faceti(in afara de a comenta degeba)?

Cum voi sunteti buni in securitate stiti sa rulati pe un sandbox sau un VM, nu?

Sunt cryptere luate de prin alte parti, si da, poate au backdoor. Poate nu.

Link to comment
Share on other sites

a fost o perioada in care toate programele de genul, erau scanate si analizate de mine si usr_6.

nu e posibil ca doua persoane sa faca asta manual. apoi sa le si curete si sa modereze topicul.

99% din softurile de genul contin malware, le rulati in masina virtuala si va pisati pe ele.

daca vreti sa le curarati, invatati in plm RE.

Link to comment
Share on other sites

MUIE FANILOR MEI !! =))

asa sa vedem, in primul rand nu este crypterul meu, da, este copy/paste

in al doilea rand, daca nu ai incredere, rulezi in VM, sau din start nu downloadezi...

veniti sa faceti pe zmeii si plecati cu buza umflata.

Z.D.O, am 2 zile de cand postez 2-3 cryptere, ce mananci rahat aiurea cu io.kent?

Beameati ochiu

Link to comment
Share on other sites

@Sunt cryptere luate de prin alte parti, si da, poate au backdoor. Poate nu.

Una e sa dai copy/paste de pe un forum si alta e sa descarci crypteru si sa bindezi serverul tau cu el apoi sa il postezi mai departe.

@ionutz

ionutz15.no-ip.org

Modifed 71D39 C:\WINDOWS\InstallDir\svchst.exe

Un admin/mod sa ii dea ban

Link to comment
Share on other sites

Z.D.O. ce pola mea te iei de mine??? daca eu nu am postat.. Ce nu-ti convine? Ce tot comentezi doar sa te afli la mijloc? Daca tot vrei sa faci ceva, fa util, si beleste bine ochii cine a postat crypterul.. Nu am fost activ ceva vreme, din cauza problemelor de sanatate, si acum vorbitii la adresa mea...

Z.D.O. Sincer pentru mine esti un barat 0 ! Si nu ma pun cu pros*** ca au mintea odihnita, iti debiteaza numai deampu-lea... In schimb, daca tot vrei sa te iei de mine, ca te tine, fii rau intr-un mod inteligent, spanacule, ca deja intreci orice masura posibila.. Atata te-ai retras atat ai sucit de ai crezut ca fara tine forumul acesta o sa se duca pe rapa, in schimb creste pe zii ce trece, studiaza prostia ta, ca esti plin, pot sa zic ca ai agatat 5 useri sa-i duci pe hackyard, si nu ai facut nici o branza, zimi si mie valoarea ta? Ce ai facut cu mana ta? BARAT 0...

Edited by io.kent
Link to comment
Share on other sites

@io.kent bai muciflex, e vorba ca postezi mult si prost, si vorbesti mult si prost.

Si astia ca tine nu aduc nici un beneficiu comunitatii asteia, aduceti doar cacat.

Si ca astia ca tine trebuiesc indepartati, pentru a scapa de posturi cretine si inutile.

Eu doar v-am spus ca postul asta e mizerie, si ma bucur ca a luat cineva initiativa sa curete mizeria.

Hai pa.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...