Jump to content
Gonzalez

Cum sa: crack-uim steam

Recommended Posts

sa ma fac pe forumul lor de 2 lei.. adica a mai incercat cineva sa-si faca cont?! nu primesc confirmarea aia nenorocita nici dupa 48 de ore... WTF :?: :?:

LATER EDIT:

daca are cineva cont deja la pacsteam.pt.vu mi-l poate imprumuta si mie ? :\

Link to comment
Share on other sites

Se pare ca sunteti atat de "despeti" incat nu stiti cum sa faceti un amarat de cont voi asteptati mura in gura....la aia kre au zis ca na venit mailu la mn cum a venit in 2 min? :shock: :shock: :shock: ....hai sa no mai lungesc de aici luati steam

(files.filefront.com/PacSteamT+271207exe/;9842892;/fileinfo.html)

si ca sal faceti sa mearga mai intai dati un update ca sa luati ultima versiune si porma logativa pe cont si se fini avetzi toate jocurile......e chiar asa greu? :lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Nik3 .. iti sugerez ceva

1. nu mai face pe desteptu' pentru ca de obicei genu' asta de oameni ajung PROST.

2. crezi ca aveam vreun interes sa mint in legatura cu confirmarea aia nenorocita?

3. cu orice pacsteam primesti erori de genu: 'steam servers too busy to handle your request' sau 'steam files missing, for full update check our servers'

4. daca mai e cineva care nu reuseste sa faca steamu sa mearga.. scrieti aici ca sa stiu daca fac un tutorial.. (full games 100% working, eu asa il am.)

Link to comment
Share on other sites

cum a spus N!k3, mi-a mers. am incercat si in alte feluri...si metode de aici de pe forum si de pe alte forumuri. imi dadea eroarea aia cu busy. acum imi merge, doar ca daca vreau sa joc pe cs.pgl.ro de ex, imi spune ca "this game does not own this steam account. please login with the correct steam" or something like that. daca intru pe alte servere care iti rezerva slot in cazul in care ai steam, merge. imi rezerva slot :P oricum nu prea joc cs :-j

LE: Ah, AutoUpdater-ul acela nici nu mergea...saream peste pasul acela. acum merge...cum am spus ;)

Link to comment
Share on other sites

reuploadeaza te rog din nou , nu mai merge linku asta

Thread-ul creat dateaza din anul 2008 (cel putin ultimele post-uri), fisierele ce sunt ridicate pe website-uri specializate (sau nu neaparat) in filehosting, au tendinta sa stearga fisierul dupa un anumit timp sau daca nu atinge un anumit numar de download-uri. Pe langa asta, ai inviat pe degeaba un thread vechi.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...