Jump to content
RoberrTh0

Salut , sunt Robert si vreau sa ma laud

Recommended Posts

Salut prieteni dragi. Numele meu este Robert si vreau sa ma laud . Cunosc 5 limbaje de programare aproape perfect pot spune .

HTML : 100%

CSS : 100%

PHP : 100%

MySql : 100%

Javascript : 100%

Multumesc , am vrut doar sa ma laud . Nu sunt hacker cum se lauda alti pe acest forum . Nici nu-mi propun.

Mult noroc .

Edited by RoberrTh0
Link to comment
Share on other sites

Ok , atunci incepand de azi ora 12 AM vreau sa posteze o serie de tutoriale si bug-uri ale unor site-uri pentru a ajuta prietenii mei internauti. Dupa imi puteti da ban . In doua zile o sa postez un tutorial hacking de creare a unui virus " sugator " de date ( La fel ca cel creat de rusii pentru a fura date de la romani nostri hackeri adevarati ) . Sanatate

Edited by RoberrTh0
Link to comment
Share on other sites

Al nostru prieten RoberrTh0.

De ceva timp nu am mai postat pe RST, dar o sa fac o exceptie pentru ca prostia ta e incomensurabila.

Din cele 5 limbaje pe care le cunosti tu aproape perfect (sa o lasam asa cu toate ca am ferma convingere ca esti praf la majoritatea) doar 2 sunt limbaje de programare: PHP si Javascript.

Da, stiu ca iti vine greu sa crezi dar HTML, CSS si MySQL nu sunt libaje de programare.

Mai multe detalii gasesti pe google.

O zi frumoasa.

Edited by ionut.hulub
Link to comment
Share on other sites

Ai spirit de observatie . ionut.hulub . In primul rand nu-ti-se cuvine interactiunea cu mine , in al doilea rand , am postat acest mesaj inapt aici pentru a testa inteligeta si reactia " hackerilor de RST " . Se pare ca tu esti cel mai suparat , mult noroc . Paaaceee broo . Si nu , nu sunt praf. Lulz stie asta .

Update: Sunt mult prea obosit sa iti explic mai multe , maine putem da orice teste amandoi . Si vedem care e mai competent . Am uitat sa Specific cunosc si C# C++

Edited by RoberrTh0
Link to comment
Share on other sites

@RoberrTh0: Daca intr-adevar este adevar ca a fost un test imi retrag cele spuse dar ma indoiesc ca e cazul. Mi se pare o doar o scuza proasta.

@Nytro: Limbajele de scripting sunt un sub-set al limajelor de programare. De pe wikipedia:

"A scripting language, script language or extension language is a programming language that allows control of one or more software applications. "Scripts" are distinct from the core code of the application, as they are usually written in a different language and are often created or at least modified by the end-user. Scripts are often interpreted from source code or bytecode, whereas application software is typically first compiled to a native machine code or to an intermediate code."

Link to comment
Share on other sites

Prea impulsiv esti. Zici ca cunosti 100% limbajele? O.K. hai sa vedem. Test micut:

1. Scrie un formular de login dinamic folosind AJAX, iar comunicarea dintre client si server sa nu fie realizat prin traditionalul POST, ci prin trimiterea directa a datelor in format JSON. (Aici ai de toate: HTML, CSS (nu e nevoie, ca nu-l stiu la nivel inalt, nici mediu ca sa te testez, si nu am ochi critic cand e vorba de design... Trei inputuri cu stil default sunt de ajuns.), JavaScript, PHP, MySQL)

2. Scrie un interpetor Brainfuck. (Folosind pointeri, normal) ©

3. Gaseste o vulnerabilitate CSRF, si zi cum s-ar putea repara. La fel si un RFI.

Sincer nu se poate sa stii la perfectie un limbaj de programare / scripting.

Edited by totti93
Link to comment
Share on other sites

am postat acest mesaj inapt aici pentru a testa inteligeta si reactia " hackerilor de RST " .

YEEE,aplauze pentru roberrrrrthozauru asta, nu puteam sa traim fara testele lui psihologice. De mult nu mi-am mai bagat p*** in gura unui psiholog ca vorbeste numai tampenii, javre ordinare :))

Mars in cimitir si sapa-ti groapa,ca aici nu mai ai loc,sunt prea multi prosti ca tine,dar ghinionu tau e ca ei au venit inaintea ta.

Sincer,vii si zici prostii,ca asa zic toti prostii si dupa cu o scuza, cica ai venit sa testezi inteligenta. Da cine ma-ta esti tu ma? Jean Piaget ?

Edited by FarSe
Link to comment
Share on other sites

Nu ca i-as lua apararea unui cretin, dar vreau sa mentionez ca se poate sa cunosti 100% un limbaj si sa nu stii sa faci ceva cu el. Si asta pentru ca a cunoaste un limbaj nu presupune neaparat sa fii si as in algoritmica. Una e sa stii toate functiile si toate chichitele ce tin de un limbaj si alta e sa compui un program care sa faca ceva intr-un mod cat mai ingenios. E ca si cum cunosti gramatica limbii romane si toate sensurile cuvintelor la perfectie dar nu stii sa compui poezii pentru ca nu ai simt artistic.

glumesti? ... numai PHP are mii de functii ...

ON: nu vedeti ca tipu e in lumea lui? dc ii mai dati apa la moara?

Link to comment
Share on other sites

Salut prieteni dragi. Numele meu este Robert si vreau sa ma laud . Cunosc 5 limbaje de programare aproape perfect pot spune .

HTML : 100%

CSS : 100%

PHP : 100%

MySql : 100%

Javascript : 100%

Multumesc , am vrut doar sa ma laud . Nu sunt hacker cum se lauda alti pe acest forum . Nici nu-mi propun.

Mult noroc .

Te-ai laudat degeaba;

php si javascript = scripting

html = markup language

css = style sheet language

mysql = baza de date

Din care nici unul nu are vreo treaba cu programarea, nu este limbaj de programare. Vezi ce sunt alea de dupa egal pe wikipedia, sa nu te mai faci de ras alta data.

Welcome!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...