Jump to content
albertynos

Se ocupa careva de E-whoring?

Recommended Posts

Cum procedezi ? Le arati ca esti "reala", le ceri bani, fac plata si apoi ignore ?

Eu stiu ca la paypal poate sa isi ia inapoi banii, exista un interval scurt de timp, sau mai nasol te poate raporta.

Folosesti yahoo sau skype?

Edited by Karl
Link to comment
Share on other sites

Salut,

Toti urmeaza cam acelasi timp de regului/cereri...care le fac ca sa le dovedesti ca esti reala....

Le arati ca esti reala...apoi...daca vcw-ul iti permite, prestezi si serviciul...cel putin eu asta fac....le pot oferi 15 minute de "show" lejer..ca sa nu mai punem faptul ca daca ai papagal..ii poti duce si cu vorba inca vreo 5-10 min..deci...platesc azi..si maine..o sa mai vrea odata....deci alti bani....bineinteles a 2-a zi...nu le poti arata aceleasi faze..deci...block.

Da, la paypal isi poate cere bani inapoi...de aceea tot timpul le spui sa iti trimita banii ca "gift" si tu bineinteles folosesti un account de tip business, nu personal....

Am avut situatii cand si-au cerut banii inapoi....dar ori nu au avut cum sa dovedeasca ca n-am prestat serviciul...ori....le pune-am intrebarea capcana...."Ce fel de servicii trebuia sa prestez, te rog detaliaza"....si de acolo....nu mai continuau....ca ori le era rusine..ori...plm...

Folosesc skype...

Edit....cu print..de mai devreme...restul e CanCan,,,,

hpBVQ56.jpg

Edited by albertynos
Link to comment
Share on other sites

Chestia care e cu fake paypal si apoi transfer sa nu se faca legatur intre ce se presteaza pe primu cont paypal cu cel de al doilea si de aici intrebarile mele ca asa sa trimiti niste poze pe skype si ala sa-ti trimita banii asta e deja...e banala

Link to comment
Share on other sites

Salut,

Minimum 20$...de acolo pleaca totul...pacat ca sunt altii care i-am vazut ca cer 5$ si strica piata...daca te gandesti mai bine..se si dau de gol..cine plm...face asa ceva pt 5 amarti de dolari?

Licitatia pleaca de la 20$ si in functie de ce vrea...creste,.,,

Numai Bine!

Link to comment
Share on other sites

Da, acelasi tarif l-am pus si eu. Chiar am lasat si pana la 5$ numa' sa vad ca plateste vreunu.

Azi a fost prima zi cand am incercat combinatia cu vcw.

Nasol, am stat adunat 5 fucking ore!!! Si nimic! Pur si simplu nu vroiau sa plateasca...

O sa mai incerc in noaptea asta, poate am noroc.

Sper sa merite totusi...

Link to comment
Share on other sites

Salut,

Ma nustiu cum plm nu reusiti voi....aseara...am demonstrat la unu pe skype...cu sharescreens...ca si pe vestitul saturat chat avenue pot face bani, cu acelasi vcw care il are si el.

Cred ca e vorba de expierenta care o capeti....in ai manipula...si a vorbi cu ei....

Nu m-ai lasa sub 20$, mai degraba dovedesti asa ca esti reala...decat daca ceri 5$..ca asta suna a "milogeala"...pe bune...

Cred ca trebuie sa dai si peste oamenii potiviti....eu nici nu m-ai fac e-whoring in adevaratul sens al cuvantului...pentru ca...am acei scalvi care imi platesc "facturile", chiar ieri i-am cerut la unu 50$ ca sa-mi platesc abonamentul la telefon cica...in fine...

Apoi...mai sunt acei clienti care...vor doar porunci....deci nici macar nu le dau webcam....doar le spun lor ce sa faca...si ma platesc...pe o sedinta de 30min cer aprox. 30$.

Si imi spun de fiecare data...ca mi-ar plati aproape in fiecare zi bucurosi aceasta suma...daca a-si fi online...pentru ei la anumite ore....dar plm..am si eu o viata....

Bani foarte frumosi se scot si de la aceia care vor "clamping"...din pacate am doar unul...in acest moment....

Problema in e-whoring este expierenta...la sigur...pe unii ii retii de pe alte id-uri de skype...si alte vcw-uri si stii exact ce vor...ce le place...

Am observat ca cel mai bine, in momentul in care te adauga in lista si etc...salut, salut...merge replica "What can i do for you?"....folositi-o...e de aur...

Numai Bine si Spor la Bani!

Link to comment
Share on other sites

Salut,

Este vorba de acel video care il pui, si "clientii" il vad....

Nu e vorba de orice video....ci de unul atent editat...cu optiuni pe el...care..la un simplu click..le executa....fara sa-ti dai seama ca defapt eu un video....

Asa le demonstrezi ca esti reala....

Un vcw cu multe optiuni e solutia optima....dupa ce practici cateva saptamani e-whoring o sa vezi ca majoritatea vor sa faci aceleasi chestii....ca sa le demonstrezi,...ca esti reala....

Deci iti pui la punct un vcw....cu acele optiuni...ceva bun e cu 30+ optiuni...pana pe la 50-60...

Numai bine!

Link to comment
Share on other sites

io am gasit ceva vcw da sunt flv are vreo importanta ? daca nu sunt swf ? si nu se deschid cu flash player 10 , 10.3 merg in vlc :))))

am gasit alta in swf deschid cu flash player si se inchide tot singur...hmmm...

Edited by ben20
Link to comment
Share on other sites

Tine si de noroc.

Am reusit aseara sa fac 20$!

De mers chestia asta merge, doar ca iti trebuie rabdare, sa ai putin noroc si sa fi perseverent. Altfel nu reusesti.

Daca chiar reusesc sa scot mai mult o sa investesc si eu intr-un vcw calumea.

Inca ceva, am facut paypal pe Canada, ca sa transfer banii pe alt paypal trebuie sa adaug un cont de banca US/Canada. Cum ai trecut de chestia asta sau mai exact, cum reusesti sa pui mana pe bani la propriu.

As vrea ca tot ce fac sa imi vina pe un card(de america) pe care mi-se aduna si banii din celelalte "combinatii". // Rezolvat!!!

Edited by Axu
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...