Jump to content
albertynos

Se ocupa careva de E-whoring?

Recommended Posts

albertynos merge cam sacadat ala de mi l-ai dat tu...

E de la tine....rami...placa video....nustiu...

Si din ce surse va luati "clientii" cel mai bine ?

Eu prefer siteurile de socializare + matrimoniale + site-uri anunturi, cel putn de pe acolo fac bani ca chat-urile sunt asaltate de altii....

Numai Bine!

Link to comment
Share on other sites

E de la tine....rami...placa video....nustiu...

Eu prefer siteurile de socializare + matrimoniale + site-uri anunturi, cel putn de pe acolo fac bani ca chat-urile sunt asaltate de altii....

Numai Bine!

[sARCASM]sigur e de la mine la cei 8gb ram si un gtx 580 si un octa core(amd fx)[/sARCASM]

Link to comment
Share on other sites

Probabil no sa faci asta!

Dupa ce te folosesti de el, iti vrei banii inapoi? Crede-am ca suntem destul de maturi sa nu recurgem la astfel de copilarii...

La mine functioneaza perfect, daca iti face probleme...este de la tine, deci intereseaza-te/informeaza-te si aplica.

Numai Bine!

Link to comment
Share on other sites

Deci care e treaba cu E-whoringul asta?

din cele 10 pagini care le-am citit e vorba despre ceva curvareala pe net,ca un fel de videochat doar ca nu prestezi tu acele servici ci o fata virtuala care se numeste Vcw.

Va rog eu nu ma luati la misto,vreau si eu sa stiu mai multe despre acest domeniu

mersi

Link to comment
Share on other sites

interesant, si care pot fi consecintele acestor fapte ?

=))))))))))))))))))))))))))

Nu cred!

Presupun ca topicul meu te-a adus aici :>? "Primi mei bani pe net"

Consecintele acestor fapte sunt 0. E legal ma!

Link to comment
Share on other sites

=))))))))))))))))))))))))))

Nu cred!

Presupun ca topicul meu te-a adus aici :>? "Primi mei bani pe net"

Consecintele acestor fapte sunt 0. E legal ma!

Si esti mandru ca ai facut un asa topic de cacat, nu ? :> . Esti arogant si imatur, si aceste `calitati` nu iti vor aduce prea multe beneficii pe aici, asa ca iti recomand sa mai reduci din suferinta.

Link to comment
Share on other sites

Si esti mandru ca ai facut un asa topic de cacat, nu ? :> . Esti arogant si imatur, si aceste `calitati` nu iti vor aduce prea multe beneficii pe aici, asa ca iti recomand sa mai reduci din suferinta.

Presupun ca esti trist :(. Acu ca gigi becali e la parnaie.

Du-te drq :).

65$ facui astazi. Unu imi dete 50$ altu 15$

Link to comment
Share on other sites

esti inca copil, aici nu vei rezista mult, nu ma voi lega prostiile astea stai linistit. Topicurile apar in prima pagina, asta m-a adus aici nu foamea ta de faima si bani,

Frumos spus,dar doar alimentezi copiilariile sale,daca urmaresti limbajul sau de chat si de agramat nu cred ca ar trebui sa intrii in polemici ieftine cu el,nu are respect dar il cauta si se crede superior,la prima disputa in Paypal o sa strige dupa mamii,sunt sigur ca imi va raspunde cu injuraturi si alte smecherii deale sale...dar eu vorbesc cu tine :))

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...