Jump to content
albertynos

Se ocupa careva de E-whoring?

Recommended Posts

Salut,

Sper ca dupa atata timp petrecut sa fi nimerit categoria potrivita pentru acest topic.

Sunt nou in domeniu, am inceput pe data de 3 a acestei luni si pana astazi am facut peste 200$ si pot dovedi cu printuri in accountul meu de paypal.

Vreau sa intreb daca se ocupa careva de e-whoring?! Poate schimbam sugestii,site-uri, tehnici etc.

Multi or sa creada ca e gresit ce fac, si am momente in care si eu gandesc la fel...

In fine...poate colaboram.

Numai Bine!

Link to comment
Share on other sites

Ceva in genu' fac si eu dar nu castig atat de bine.

Problema in principiu e ca nu am public american, ma invadeaza indieinii si alte natii pt care nu se plateste prea bine.

Ma bucur ca s-a deschis o discutie pe treaba asta :))

Link to comment
Share on other sites

Salut,

Eu nici macar nu dau accept la indieni....desi 1 a platit, 1 din...cativa zeci....

A si daca vreti sa mearga treaba...lasa-ti chaturile....ca avenue..si alte prostii....lumea de acolo e satula de scammeri...eu am VCW cu 32 de optiuni...si tot nu reusesc sa fac mai mult de 30-40 $ acolo....

In schimb pe site-uri de socializare gen Adf sau IHookup...sau si mai bine, un anunt pe Craglist....acolo merge treaba

Link to comment
Share on other sites

Mai merge HF? ca la mine nu pare sa mearga!

Cu poze nu prea mai merge ca s-au invatat majoritatea sa le verifice in google images, asa ca daca nu ai ceva seturi foarte fresh nu faci nimic.

Cu VCW inca merge dar si aici s-au invtat labarii sa ceara tot felul de verificari si trebuie sa ai papagal ca sa-i faci sa uite sau sa ai ceva cu foarte multe miscari.

Edited by player81
Link to comment
Share on other sites

Salut,

Astazi 200$ doar ca sa-i spun unuia cum sa-si "omoare" sfarcurile....

Clamping pentru cunoscatori.....Si nici nu a vrut sa imi vada webcamul.....

Am stat 1 ora si i-am spus...ce sa faca....Mystress Style :D

"streach that nipple....harder....and now....spin (rotate him..)"

A fost si asta o expierenta!

Numai Bine!

Link to comment
Share on other sites

Fa niste cursuri online de engleza... in timp ce vrajesti lumea :D

Pe bune, ai timp sa le faci simultan si nu e mare lucru insa avantajele sunt maricele.

Adica, gandeste-te ca orice om civilizat ar trebui sa vorbeasca la perfectie engleza, pe langa limba nativa :)

Link to comment
Share on other sites

Incerca HF (sper sa nu se considere spam) sectiunea Hacking Tools -> E-Whoring

---------------------------------

Azi..ce-a mai tampita/aiurea faza care am auzito...dar care s-a concretizat material...

Un olandez s-a oferit sa-mi plateasca facturile....si sa-mi de'a bani sa ies in cluburi....asta e fetishul lui....cica....

Nu am crezut la inceput...pana mi-a trimis 20 $ pentru ca am vorbit cu el.....5 minute....in felul asta multumindu'mi....maine...urmeaza sa-mi plateasca internetul 30$

5OOt0f9.jpg

Numai Bine!

Edited by albertynos
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...