Jump to content
Nexas

iSecurity Team s-a redeschis!

Recommended Posts

Sincer, credeam ca sunt mai luminati, dar m-am inselat =))), si eu care am vrut sa le iau apararea. Nu mai conteaza nimic, si asa nu o sa ajunga prea departe comunitatea, in ritmul asta or sa piarda si membrii pe care ii mai au.

Edited by Syckchet
Link to comment
Share on other sites

Uite... eu imi bag pula in tot iSecurity vostru si sa fac surf cu pula pe dintii vostri belimiati coiul ca pe ouale de paste, si sa va iau mortii in pula sa fac rodeo cu ei. Astept sa rupeti cu flood RST si daca reusiti sa il dati jos 3 secunde aveti 1 os si un zgarci.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dizzy, cu dedicatie: fat frumos din buda scos.

Hai, lasa mai copiaza vreo 2-3 posturi depe rst si punele pe isecurity nu pierde timpul !!!!!!!

Daca le-ar copia n-ar fi nicio problema , dar el le editeaza in paint..

Link to comment
Share on other sites

@BlodasIsBack

Slobozi-m-as pe prima albina care se aseaza pe floarea mormantului ma-tii.

@wtf123

Am copiato azi noapte pe mata asa tare,incat numa posturi ieseau din ea,si se numeau iSecurity.

hoo tatii, aici nu suntem la tine acasa, Putin respect. Eu nu am inceput inca sa te injur, pastreazati cuvintele pentru parintii tai, nu te obosi sa mi le spui mie, ca nu are rost. Dai dovada de copil idiot.

Link to comment
Share on other sites

@BlodasIsBack

Slobozi-m-as pe prima albina care se aseaza pe floarea mormantului ma-tii.

@wtf123

Am copiato azi noapte pe mata asa tare,incat numa posturi ieseau din ea,si se numeau iSecurity.

Vrei sa pun iar poze cu tine, aia speciala in care se vede ca ai puf si nu mustata ?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...