Jump to content
RGuy

LR e down.

Recommended Posts

Cum frate sa ti se ia banii de catre autoritati... Eu ca cetatean cinstit ce legatura am ca patronul a spalat bani prin intermediul site-ului/serviciului...asta este un cacat cu mot . Sa ni se dea banii inapoi ce plm, nu am cumparat nimic ilegal dupa internet.Am platit e-curency-ul asta cu bani munciti de mine si ma trezesc ca americanul muit in cur cum a fost de cand lumea si pamantul i s-a sculat lui sa puna sub ancheta un serviciu folosit de milioane de oameni.Bitcoinu de ce mortii lu' masa nu il inchide ? care se cumpara droguri,arme si tot felul de servicii underground de distrugere.Daca stie cineva unde putem face o reclamatie ceva rog sa se posteze..

Link to comment
Share on other sites

e-gold,e-bullion and... now lr

"LR will be back with a new and better. They will not CLOSE , your funds will stay there, no reduce no increase. It will just stay.

please don’t pass wrong information please

Liberty Reserve will be back on 1st June.

Its a confirmed news." >:D<

sure sure

Link to comment
Share on other sites

e-gold,e-bullion and... now lr

"LR will be back with a new and better. They will not CLOSE , your funds will stay there, no reduce no increase. It will just stay.

please don’t pass wrong information please

Liberty Reserve will be back on 1st June.

Its a confirmed news." >:D<

sure sure

cine zice ?

Link to comment
Share on other sites

Probabil site-ul ala avea niste termeni si conditii prin care ownerul isi declina orice responsabilitate, si nu cred ca a stat cineva (dintre cei de pe forum) sa ii citeasca.

ai foarte mare dreptate in legatura cu "Termeni si conditii".Si pe site-urile de torrenti scrie pe prima pagina ca fisierele nu sunt la ei pe server si ca tot ce faci e pe propria raspundere (download,upload,seed etc.).Plus ca in majoritatea cazurilor omul semneaza fara sa citeasca iar capcanele sunt scrisa catre final cu litere mici.De aici vorba: beleste ochii ca altfel belesti ... .

Link to comment
Share on other sites

ai foarte mare dreptate in legatura cu "Termeni si conditii".Si pe site-urile de torrenti scrie pe prima pagina ca fisierele nu sunt la ei pe server si ca tot ce faci e pe propria raspundere (download,upload,seed etc.).Plus ca in majoritatea cazurilor omul semneaza fara sa citeasca iar capcanele sunt scrisa catre final cu litere mici.De aici vorba: beleste ochii ca altfel belesti ... .

ce treaba are pirateria cu liberty reserve ? ai citit termeni si conditii de pe siteul libertyreserve ?

Link to comment
Share on other sites

@CoxG - era doar o comparatie in sensul ca daca nu citesti termenii tot tu ai de pierdut (indiferent ca e LR,torrent,sau orice contract,campanie sau mai stiu eu ce care are termeni si conditii),ei se spala pe maini (noi i-am scris de ce nu ai citit/respectat).La asta ma refeream

Link to comment
Share on other sites

cum ? prin ce metoda de plata ?

Daca intr-adevar vor sa restituie banii oamenilor o vor face. Gasesc ei ceva. Cert e ca nu ii va aduce `Nea Postasul ca pe pensie... :D Si cu toate astea mai mult ca sigur va fi un proces foarte indelungat de restituire a banilor...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...