Jump to content
010

Primi mei bani.

Recommended Posts

De ce este trashed topicul? :) Pare ciudat, dar propun sticky. Copiii trebuie ghidati. Tine minte, CUNOSTIINTELE iti aduc independenta financiara.

De ce nu faceti o categorie noua: "Money making"? Sunt multe lucruri interesante pe care le putem posta.

ce cunostinte visezi? ... ai citit thread-ul sa vezi cum i-a castigat?

Link to comment
Share on other sites

Mortii ma-tii, pune mana si du-te la scoala retardatule, te bate limba ta materna.

Faci aici pula mare si te lauzi, crezi ca ne intereseaza?Altii se lauda ca, castiga 4kE pe luna?Rasa ta de taran care a descoperit acest domeniu.

Daca lui nu-i dati ban pentru asemenea tampenii, atunci macar imi bag pula-n mamica-sa si imi iau eu ban, nu stau sa vad in fiecare zi cate un nou specimen aparut pe rst.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

=)) Acum câteva zile vroiai p?reri ?i sugestii de ce s? te apuci, era vorba c? vrei s? te apuci de ceva serios ("m-a? apuca de C") dar se pare c? ?i-ai ratat dorin?a de a înv??a ceva serios, iar acum v?d c? vrei s? ne dai pe spate cu sumele tale fabuloase. Bravo, continu?, mergi din rau în mai r?u iar o lab? nu-?i stric?.
Link to comment
Share on other sites

salut baieti nu stiu ce sa zic pustiu a facut bani si ma bucur pt el eu sunt un activist de forumuri din afara si stiu pusti care au facut mii de $ pe luna iar aceasta metoda este destul de profitabila daca stii ce sa faci ca ideie uitativa la asta acest ebooks creat despre E whoring

http://yaputri.files.wordpress.com/2012/10/the_best_e_whoring_guide_and_tips_that_makes_lots_.pdf

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...