Jump to content
dirtycash

Demascarea Industriei Muzicale romanesti

Recommended Posts

laba

ca sa argumentez mai ales cacaturile alea cu simbolul piramidei... triunghiul este o forma des intalnita in natura fiind foarte usor de realizat si este definita de 3 linii o forma generata de doar 2 linii e mai greu de realizat.

Edited by blech
Link to comment
Share on other sites

Ce porcarie. Eu il cunosc foarte bine pe Alex Velea, am fost cu el in liceu in Craiova, omu este un pitiponc innascut, nu credeam ca organizatia illuminati racoleaza astfel de personaje :)) ahah. Oricum, pentru mintile slabe, este un filmulet frumos :)))

App, ce cauta astfel de subiecte pe un forum de securitate?

Link to comment
Share on other sites

http://www.inthestands.co.uk/wp-content/uploads/2011/10/Cristino-Ronaldo-Free-Kick-Stance.jpg

Dupa cum puteti observa, Cristiano Ronaldo realizeaza un triunghi cu ajutorul pamantului inainte de executarea fiecarei lovituri libere. Daca am avea o poza din directia mingei ati putea vedea si "ochiul". De obicei acesta este vazut de jucatorii care formeaza "zidul", fiind coplesiti de Baphsloboz(simbol inventat, nici macar nu e inventat de ei - nici macar nu reprezinta vreun zeu pentru ei). Nu se neaga existenta illuminati, da' deja o dati, pardon da-ti in SF-uri.

// cedry2k ftw.

Link to comment
Share on other sites

O porcarie!E scrisa de un agramat!M-au durut ochii.

Da, sigur, te-au durut ochii. Probabil te-au durut pentru ca nu esti obisnuit cu gramatica corecta. A fost scris alb pe negru, corect (cu exceptia la "a-ti"), deci nu vad de ce l-ai numi agramat.

O porcarie? Cam de ce, ma rog, ai zice asta? Probabil nu stii ce inseamna Illuminati, clubul Bilderberg, Francmasoneria, Rockefelller...

Insa, revenind la subiect, eu cred in Illuminati, clubul Bilderberg si asa mai departe, dar nu vad cum ar putea ajunge personaje din industria muzicala romaneasca in Illuminati. Illuminati este constituit numai din regi, miliardari, etc. Nu vad ce ar putea cauta Alex Velea, nascut in 1984, la craiova, in aceeasi breasla cu Rockefeller care e un multimiliardar, dinastia lor conducand lumea de acum ceteva zeci-sute de ani si, probabil, unul dintre cei mai influenti oameni ai planetei. Desi clipul e foarte bine argumentat, deci cam putin probabil sa fie simple coincidente, mi-e greu sa cred ca tipi ca Alex, Velea, Cabron, Nane, Delia ar face parte din Illuminati, cel mai probabil sunt miste "mizilicuri" sau niste robi (desi e prea mult spus) pentru Illuminati.

Edited by GarryOne
Link to comment
Share on other sites

Ce usor vi se abate voua atentia de la lucrurile care chiar conteaza :|

Sunt politicieni care prin deciziile lor, ne fura viitorul nostru si al copiilor nostrii si voi cautati triunghiuri si piramide in videoclipuri.

Asta inseamna manipulare. Voi va manipulati singuri daca lasati chestiile astea sa va intre in cap.

Cacatul cainelui meu are de multe ori forma asta :-? O fi iluminati/mason? Sa ma iluminati si pe mine :) Trimit un sample celor care vor sa-l analizeze in detaliu. Se comporta ciudat cand se caca asa :-?

polls_shit1_0642_570829_answer_1_xlarge.jpeg

//

Puteti spune ca exista manipulare la nivel mondial prin intermediul presei si al mass-mediei. Dar nu are legatura cu piramide, ochiuri, triunghiuri. Scopul acestei manipulari este transformarea voastra in ignoranti.

Invatati sa va indoiti de orice, sa iesiti afara, sa cunoasteti oameni de la care sa invatati, sa numai va uitati la televizor. Invatati sa puneti intrebari, sa cautati raspunsuri. Daca vedeti gropi pe strada, duceti-va la primar si bagati-i p*la in ma-sa. Reactionati cand cei care traiesc din banii vostri va trateaza ca pe niste gunoaie. Nu le lasati satisfactia de a va vedea ca voi, in loc sa fiti atenti la vitorul vostru, va uitati de piramide si liniute in videoclipuri si poze.

Prespun ca sunteti prea maturi pentru prostii de genu.

Cu ce va diferentiati voi de o baba care crede ca daca te duci in blugi la biserica esti reprezentant al diavolului?

BABELOR!!!

Link to comment
Share on other sites

Exact ce a zis @hate.me vroiam s? zic ?i eu. În rest, min?ile pro?tilor trebuie ?inute ocupate, nu cumva s? înceap? s? gândeasc? ?i s? vad? adev?ratele probleme.

"Las deoparte verdele, las ?i sticla de alcool,

C?-??tia fur? mai u?or când e?ti praf ?i e?ti matol.

?i în ?coli e gol, c? te vor needucat,

Nu-?i place s? cite?ti, e?ti u?or de controlat.

Ei vor s? bagi droguri des în caz c-ai ripostat,

?i-i ar??i cu degetul, cine crede un drogat?

Ei vor s? stai blajin, ei zic c?-?i deschizi mintea

În timp ce ei te fur? la drumul mare ca Pintea

În timp ce ei num?rau foi, tu c?utai foi?e,

?i-n timpul ?sta m?-ta moare de foame, coi?e,

C? ?ara te vrea s?rac, TV-u te vrea PROST

Tot ce-?i d? pe gratis nu e prins c?-i contracost,

Cam tot ce-i pe post e pe post de propagand?,

I?i dau lâ?ime de band? când conduci spre banc?,

S?-?i iei un împrumut, când crezi c? e?ti pe val

?i iluzia de ca?caval cre?te pre?u'-artificial."

Link to comment
Share on other sites

Industria Muzicala Demascata [01-10] - Referinte - YouTube Industria Muzicala Demascata [01-10] - Referinte

Industria Muzicala Demascata [02-10] - De ce ascuns la vedere ? - YouTube IMD [02-10] - De ce ascuns la vedere ?

Industria Muzicala Demascata [03-10] - Cine este Rain Man [Omul Ploii] ? - YouTube IMD [03-10] - Cine este Rain Man ( Omul Ploii)

Industria Muzicala Demascata [04-10] - Omul Ploii - YouTube IMD [04-10] - Omul Ploii

Industria Muzicala Demascata [05din10] - Noaptea Diavolului - YouTube IMD [05-10] - Noaptea Diavolului

Industria Muzicala Demascata [06-10] - Distrugandu-l pe DMX - YouTube IMD [06-10] - Distrugandu-l pe DMX

Industria Muzicala Demascata [07-10] - Sacrificarea lui Michael Jackson - YouTube IMD [07-10] - Sacrificarea lui Michael Jackson

Industria Muzicala Demascata [08-10] - Infectarea lui Michael Jackson cu Vitiligo - YouTube IMD [08-10] - Infectarea lui Michael Jackson cu Vitiligo

Industria Muzicala Demascata [09-10] - De ce l-au ucis Illuminati pe Michael Jackson ? - YouTube IMD [09-10] - De ce l-au ucis Illuminati pe Michael Jackson ?

Industria Muzicala Demascata [10-10] - Depresia lui Eminem - YouTube IMD [10-10] - Depresia lui Eminem

Ma gasit seria asta pe yt. Destul de interesanta desi multe sunt interpretabile :))

Link to comment
Share on other sites

Ce usor vi se abate voua atentia de la lucrurile care chiar conteaza :|

Sunt politicieni care prin deciziile lor, ne fura viitorul nostru si al copiilor nostrii si voi cautati triunghiuri si piramide in videoclipuri.

Asta inseamna manipulare. Voi va manipulati singuri daca lasati chestiile astea sa va intre in cap.

Cacatul cainelui meu are de multe ori forma asta :-? O fi iluminati/mason? Sa ma iluminati si pe mine :) Trimit un sample celor care vor sa-l analizeze in detaliu. Se comporta ciudat cand se caca asa :-?

polls_shit1_0642_570829_answer_1_xlarge.jpeg

//

Puteti spune ca exista manipulare la nivel mondial prin intermediul presei si al mass-mediei. Dar nu are legatura cu piramide, ochiuri, triunghiuri. Scopul acestei manipulari este transformarea voastra in ignoranti.

Invatati sa va indoiti de orice, sa iesiti afara, sa cunoasteti oameni de la care sa invatati, sa numai va uitati la televizor. Invatati sa puneti intrebari, sa cautati raspunsuri. Daca vedeti gropi pe strada, duceti-va la primar si bagati-i p*la in ma-sa. Reactionati cand cei care traiesc din banii vostri va trateaza ca pe niste gunoaie. Nu le lasati satisfactia de a va vedea ca voi, in loc sa fiti atenti la vitorul vostru, va uitati de piramide si liniute in videoclipuri si poze.

Prespun ca sunteti prea maturi pentru prostii de genu.

Cu ce va diferentiati voi de o baba care crede ca daca te duci in blugi la biserica esti reprezentant al diavolului?

BABELOR!!!

You don't know a shit!

Doar pentru ca tie ti-se pare ca Basescu e responsabil de criza economica si viitorul copiilor tai Gresesti. Toti politicienii sunt doar marionete supuse unei retele globale de control.

A da vina pe politica si primar e o manipulare/spalare a creerului, menita sa-i pacaleasca pe cei prosti, sa-i uple cu speranta unei zile mai bune si sa ii faca sa dea vina pe toata lumea. Sa-i opreasca din a se razvrati importiva conducatorilor reali.

Cu atat cat "urci" mai mult iti dai seama cat de mult se "impute treaba" si cat de putin gandeste lumea cu adevarat. Fiecare gand/parere de-a ta a fost adanc inradacinata prin TV, radio, prieteni, internet, barfa.

Putini realizeaza cat de probabil este ca un grup de <10 persoane sa conduca cu adevarat aceasta lume.

EX: AH1N1, gripa porcina, Ecoli din castraveti, cele 7 Seisme de 5,5 ce au avautloc intr-o saptamana, multe alte experimente facute pe esantioane de miliarde de oameni ... (Doresc reducerea/imbolnavirea populatiei)

EX: Criza economica, Liberty Reserve, Megaupload, ACTA, Piratebay

etc.

LE: Piramidele sunt ceea ce vezi, important e ceea ce faci.

Link to comment
Share on other sites

You don't know a shit!

Doar pentru ca tie ti-se pare ca Basescu e responsabil de criza economica si viitorul copiilor tai Gresesti. Toti politicienii sunt doar marionete supuse unei retele globale de control.

A da vina pe politica si primar e o manipulare/spalare a creerului, menita sa-i pacaleasca pe cei prosti, sa-i uple cu speranta unei zile mai bune si sa ii faca sa dea vina pe toata lumea. Sa-i opreasca din a se razvrati importiva conducatorilor reali.

Cu atat cat "urci" mai mult iti dai seama cat de mult se "impute treaba" si cat de putin gandeste lumea cu adevarat. Fiecare gand/parere de-a ta a fost adanc inradacinata prin TV, radio, prieteni, internet, barfa.

Putini realizeaza cat de probabil este ca un grup de <10 persoane sa conduca cu adevarat aceasta lume.

EX: AH1N1, gripa porcina, Ecoli din castraveti, cele 7 Seisme de 5,5 ce au avautloc intr-o saptamana, multe alte experimente facute pe esantioane de miliarde de oameni ... (Doresc reducerea/imbolnavirea populatiei)

EX: Criza economica, Liberty Reserve, Megaupload, ACTA, Piratebay

etc.

LE: Piramidele sunt ceea ce vezi, important e ceea ce faci.

Intr-un fel mi-ai dat dreptate. Imi explici si mie de cei cei <10 oameni au nevoie de mistica, simbolistica si alte chestii? Si de ce e nevoie sa mediatizeze treburile astea prin videoclipuri si alte chestii? Ma referam strict la aspectul asta. Cu ce te influenteaza pe tine, un tip echilibrat si dezvoltat ca persoana, ca apare o piramida, o liniuta etc intr-un videoclip?

//nu aduce in discutie conspiratii. Ramai strict la tema simbolurilor.

// am terminat teologia(4 ani seminar si 3 ani facultate) si am facut si multa simbolistica.

Edited by hate.me
Link to comment
Share on other sites

Cu ce te influenteaza pe tine, un tip echilibrat si dezvoltat ca persoana, ca apare o piramida, o liniuta etc intr-un videoclip?

Mesaj subliminal, inducere a unei anumite stari bla-bla. Prostii.

// am terminat teologia(4 ani seminar si 3 ani facultate)

Sunt curios, din ce motiv? Scuze daca e o intrebare personala, dar daca ai adus vorba...

Link to comment
Share on other sites

Mesaj subliminal, inducere a unei anumite stari bla-bla. Prostii.

Sunt curios, din ce motiv? Scuze daca e o intrebare personala, dar daca ai adus vorba...

Eram mic si am vrut sa ma fac preot. Au intervenit chestii si pe parcurs (cred) ca am renuntat.

Mesajele subliminale au efect doar daca esti intr-o anumita stare si doar in anumite conditii.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...