Jump to content
leg3ndar1

Salut RST sunt leg3ndar

Recommended Posts

Salutare tuturor ma numesc Leg3ndar dupa cum vedeti

Sper sa ma simnt bine alaturi de voi si sa invat ce am nevoie sau sa va invat daca aveti nevoie !

Nume: leg3ndar

Varsta: 17 ani

Meserie: Programator

Localitate: Bucuresti

Contact YM: the_virtual_k

Contact Skype: radu.dark

Edited by leg3ndar1
Link to comment
Share on other sites

Recrut?ri Helperi - 2



Re: Recrut?ri Helperi

Mesajde leg3ndar1 » Mie Mar 06, 2013 11:05 pm
1.Nume: Tudos Radu
2.Contact ( adresa de Y!M sau Skype ): Skype: radu.dark, Messenger: leg3ndar.2012@yahoo.com
3.Cuno?tin?e legate de metin2: Administrez
-Metin2lol.ro.im ,
-metin2newstyle.in ,
-metin2gear.hgz.ro ,
-Ofer suport Metin2 pentru firma de hosting : flexi-media.ro ,
Cunostinte Metin2 ,
-Cunostintele mele de metin2 sunt destul de bune. Avand in vedere ca lucrez cu serverele de metin2 , vrei nu vrei capeti o experienta care te avantajeaza in anumite situatii. Nu pot sa spun ca sunt expert , dar nici nu sunt incepator.

Timpul meu liber pentru acest forum este cam 3-4 ore/zi interval orar 19:00 - 22:00-23:00

Link to comment
Share on other sites

Recrut?ri Helperi - 2



Re: Recrut?ri Helperi

Mesajde leg3ndar1 » Mie Mar 06, 2013 11:05 pm
1.Nume: Tudos Radu
2.Contact ( adresa de Y!M sau Skype ): Skype: radu.dark, Messenger: leg3ndar.2012@yahoo.com
3.Cuno?tin?e legate de metin2: Administrez
-Metin2lol.ro.im ,
-metin2newstyle.in ,
-metin2gear.hgz.ro ,
-Ofer suport Metin2 pentru firma de hosting : flexi-media.ro ,
Cunostinte Metin2 ,
-Cunostintele mele de metin2 sunt destul de bune. Avand in vedere ca lucrez cu serverele de metin2 , vrei nu vrei capeti o experienta care te avantajeaza in anumite situatii. Nu pot sa spun ca sunt expert , dar nici nu sunt incepator.

Timpul meu liber pentru acest forum este cam 3-4 ore/zi interval orar 19:00 - 22:00-23:00

La 17 ani , metin , Naspa frate

Bun venit ; nu o sa rezisti :(

Link to comment
Share on other sites

Salutare tuturor ma numesc Leg3ndar dupa cum vedeti

Sper sa ma simnt bine alaturi de voi si sa invat ce am nevoie sau sa va invat daca aveti nevoie !

Nume: leg3ndar

Varsta: 17 ani

Meserie: Programator

Localitate: Bucuresti

Contact YM: the_virtual_k

Contact Skype: radu.dark

Nici la 17 ani nu ?tii care este diferen?a dintre "username" ?i "nume" ?

?i ce anume programezi?

Alarma ceasului de la telefon?

Link to comment
Share on other sites

  • Active Members

Nu vreau sa par rautacios asa ca iti voi ura un calduros bun venit, dar am o nelamurire.

Nu te iau la misto cum fac baietii de mai sus, deci te rog sa imi raspunzi la urmatoarea intrebare:

Ce studii ai la 17 ani ca sa fii programator? Sau macar, cam cat de multe poti acumula la 17 ani sa te poti numi programator? Spune-ne si noua ca o completare la prezentarea ta ce aptitudini ai.

PS: Apropo, Don't Call Yourself A Programmer, And Other Career Advice | Kalzumeus Software

Link to comment
Share on other sites

Da ma pricep si la serverele de metin , dar mai mult ma bazez pe retelistica , programare python , pearl , php c++ nu le stiu la perfectie dar incerc sa evoluez constant cand vad noi provocari , m-am hotarat sa intru in aceasta comunitate deoarece asa zisii hackeri sunt asi in informatica / programare / retelistica si este o oportunitate destul de buna pentru ami manfesta cunostintle

Cu hackingul am inceput destul destul de demult, dar inca am de invatat.

Sper ca v-a placut CV-ul meu.

Daca aveti alte intrebari sunt liber pentru raspunsuri.

Referitor la Studii , am terminat academia Link-academy pe programator Retelistica de la 15 ani merg , mai am putin si termin si PHP-ul :)

Nu ma pot numi un programator foarte bun deoarece adversarul numarul unu in aceasta meserie este experienta nu studiile.

Edited by leg3ndar1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...