Jump to content
ZeroDoi

Ce parere aveti despre AntenaPlay

Recommended Posts

Salutare , azi isi deschis si astia de la antene, site cu toate emisiunile lor ( gen voyo )

Voi ce parere aveti ?? o sa mearga no sa mearga

Din cate vad site-ul e online are si materiale adaugate pe el .. diseara o sa fie un concert cu paraziti live .....

Oricum aviz amatorilor care urca emisiuni si filmulete de la antene pe Youtube. de vro 2 saptamani astia sau pus pe inchis conturi ... asa ca nu va gandti ca o sa castigati milioane de euro de pe urma acelor filmulete ca o sa ramaneti fara conturi :))

Link to comment
Share on other sites

Logou lor de cacat seamana cu cel de la CPAlead(acuma l'au facut ei mai patratos,dar inainte era rotund).

M'am speriat cand i-am vazut fata lu ala de nici numele nui retin :)) cainii mâ?ei !

Edit: Cica la un ajax de al lor : "cmd:nothing to see here" =)), cine stie cat le-o dat pe scriptu ala idiot.

Edited by FarSe
Link to comment
Share on other sites

Logou lor de cacat seamana cu cel de la CPAlead(acuma l'au facut ei mai patratos,dar inainte era rotund).

M'am speriat cand i-am vazut fata lu ala de nici numele nui retin :)) cainii mâ?ei !

Edit: Cica la un ajax de al lor : "cmd:nothing to see here" =)), cine stie cat le-o dat pe scriptu ala idiot.

M-am uitat ?i eu prin ajax... sunt idio?i r?u! :))

Stored xss #lol

Sunt retarda?i r?u de tot! :))

___

Pi? pe site-ul lor

http://imagehost.tekken.ro/i/K6uSFEI7sPHQHwsV4zcyGRSS3GimsjAjvCuKRR4L9I.png

Edited by EAdrian
Link to comment
Share on other sites

Îmi place c? nici JS nu-l au obfuscat..


var showSearchDown = function() {
// console.log("Bam!");
$('.navbar-inner').addClass('subbed');
$('div.srch').addClass('shown');
// event.stopPropagation();
}

bam, bam bam bam

LE: ?i-a f?cut cineva cont trial ? S? vedem dac? putem parsa mp4-urile...

Edited by EAdrian
Link to comment
Share on other sites

Cei de la Antene sunt niste chinezi.

Copiaza tot ce prind de la ProTV sa-si faca dracu audienta. Au dat drumu la sute de emisiuni numai cat sa mai capteze audienta cand ProTV ii rupea. Mai au si niste prezentatori vai de capul lor pusi sa rada la comanda. Ma uitam acum cateva luni la doi cum prezentau stirile, au zis ditai dragica stire ca numai dineastea gasesc si dupa s-au gasit cu o alta stire mai relaxata si ii vedeai cu un zambet tamb pe fata dupa ce adineaurea erau cu fete triste de parca lor le-a murit cineva. Numai emisiuni de cacat au, mai nimic original. Next star, romania danseaza, romanii au artisit - xerox Romanii au Talet, nu inteleg de ce plm s-au manjit cu emisiuni de cacat. Da-i drumu la televizor si o vezi pe prostituata de Tufar, o arata cat de jegoasa este.

Bai fratilor, vorbesc serios, asteau au dat jos OTV! L-au dat jos ca poata ei sa difuzeze contet-ul ala de cacat pe care doar OTV il avea si sa le ia tampitii care se uitau.

Acum incearca sa copieze si Voyo. In loc sa plateasca o firma sa le securizeze amaratul ala de site isi pun oamenii sa stea pe RST poate poate se gasesc baieti de aici sa le caute ceva vulnerabilitati.

Se lauda ca scot oameni mari oameni din academia lor. Aia de la mireasa pt fiul meu nici engleza nu stie. Ma rog, sunt multe de spus, nu cred ca mai conteaza cat de cacat sunt astea.

Faceti ceva sa nu mai vada cand veniti cu vulnerabilitati. Macar sa va plateasca/ sa va dea ceva. Isi iau bani pe seama voastra. Insa daca va simtiti bine asa, ma bucur.

Oricum, felicitari baietilor care au facut ceva cautari zilele astea!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...