Jump to content
livestyle

Ofer 50 euro pentru deschiderea unui fisier XCF

Recommended Posts

GirlShare - Download 07161625.xcf

Deci acesta este fisierul eu stiu informatia care este pe el eu am nevoie de programul care imi da aces la informatie,stiu informatia ca eu am bagato pe el dar am alt fisier care tr sa il deschid si nu reusesc cine imi deschide fisierul acesta si imi da o parte din informatie ai trimit bani imdeiat si astept sa imi trimita programul.suces

Link to comment
Share on other sites

GirlShare - Download 07161625.xcf

Deci acesta este fisierul eu stiu informatia care este pe el eu am nevoie de programul care imi da aces la informatie,stiu informatia ca eu am bagato pe el dar am alt fisier care tr sa il deschid si nu reusesc cine imi deschide fisierul acesta si imi da o parte din informatie ai trimit bani imdeiat si astept sa imi trimita programul.suces

Urca-l pe alt host , ca nu merge asta.

Link to comment
Share on other sites

Ok, formatul xcf e un format de imagine, in teorie daca il schimbi in .jpg sau .png ar sa-ti mearga, am testat pe un alt fisier .xcf si merge.

un fisier format .xcf e format dintr-un header, mai multe sectiuni ( care ar fi elementele ), layere.

Exista un soft, care incearca sa-ti recupereze tot ce se poate, mie pe MAC nu imi merge, probabil pentru ca proiectul nu a fost updated din 2007.

A fost folosit si in trecut pentru probleme de genul asta, si poate o sa reusesti

Link : http://www.cgsecurity.org/testdisk-6.14-WIP.win.zip

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...