Jump to content
Cril

[SOLVED] problema logare rotld

Recommended Posts

Salut,

Am vreo 15 domenii inregistrate la rotld, dar astazi am fost nevoit sa schimb nameserverele si nu ma pot loga decat pe un singur domeniu, la celelalte 14 primesc "Datele de login sunt incorecte!".

Nu se pune problema furtului/schimbului de parola pentru ca sunt domeniile clientilor(care inca functioneaza perfect) si pe care le administrez de peste 3-4 ani.

Cei care aveti 2-3 domenii puteti incerca sa va logati si sa-mi spuneti si mie daca functioneaza sau e de la mine problema(celor de la rotld li s-a terminat programul de lucru, dupa cum vad...)?

Link to comment
Share on other sites

Merge. Am dat forgot password si am primit parola dupa care m-am logat fara probleme.

pana sa dai forgot a mers? (eu pentru vreo 4 domenii nu pot afla parola pentru ca am folosit mail-ul clientului, nu al meu si omu' e plecat in concediu pana pe 3)

Link to comment
Share on other sites

Mie nu mi-au trimis niciodata nimic in email . Poate e mai noua treaba ,n-am mai umblat la ns-uri de 1 an .

Partea asta e adevarata... si extrem de enervanta(mai ales cand ai multe modificari de facut) :)

//L.E.: Se pare ca ma obliga sa schimb parolele cam la tot. Genial. Merci pentru raspunsuri.

Edited by Cril
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...