Jump to content
GraFFik

Cere si ti se va da!

Recommended Posts

  • Active Members
Sorry, the file you requested is not available.

The file has been deleted by the uploader and it cannot be restored. Please contact the sender and ask them to upload the file again.

Am mai cerut înc? un produs. Nu doar unul. Dac? po?i s? le urci din nou ?i-as fi recunosc?tor. :)

PHP Scripts - Freelance Manager | CodeCanyon

PHP Scripts - Ban System | CodeCanyon

Mul?umesc din nou.

Link to comment
Share on other sites

OFF TOPIC!

Care a fost desteptul si a trimis mail la Envato ca se desfasoara niste activitati nasoale pe unul din conturile lor?

"Sorry, it looks like you're currently locked out of your account. Please contact Envato Support for more details."

Acum o sa va rog sa aveti rabdare pana cand imi fac iarasi cont la ei. Cateva ore...

PS: La urmatoarea repriza o sa primeasca doar membrii cu peste 500 posturi si cei cu statut de VIP si Moderator. Nu mai lucrez cu copii frustrati ca nu primesc jucaria la timp. O seara buna. Daca este cineva caruia nu ii convine ceva sa lase reply!

Edited by GraFFik
Link to comment
Share on other sites

OFF TOPIC!

Care a fost desteptul si a trimis mail la Envato ca se desfasoara niste activitati nasoale pe unul din conturile lor?

"Sorry, it looks like you're currently locked out of your account. Please contact Envato Support for more details."

Acum o sa va rog sa aveti rabdare pana cand imi fac iarasi cont la ei. Cateva ore...

PS: La urmatoarea repriza o sa primeasca doar membrii cu peste 500 posturi si cei cu statut de VIP si Moderator. Nu mai lucrez cu copii frustrati ca nu primesc jucaria la timp. O seara buna. Daca este cineva caruia nu ii convine ceva sa lase reply!

...in acest moment ma simt 'nesimtit', deoarece ai specificat "o sa primeasca doar membrii cu peste 500 posturi", iar eu nu am 500 posturi, eu chiar as dori acel produs, deoarce ma uitam de ceva timp dupa el, daca doresti sa mi-l dai, pot astepta, daca nu , nu. Multumesc.

Link to comment
Share on other sites

Probabil ca a fost reclamatia mea, desi nu cred ca e singura.

Da, nu imi convine. Eu sunt autor acolo. Imi platesc chiria lunara si cheltuielile aferente in mare parte din ce castig de acolo. Si apar unii ca tine, care imi iau tema pe gratis, sau doar o licenta, si apoi o dau gratis mai departe, iar ea ajunge pe net gratuita, am doar de pierdut.

Mie imi ia si trei luni ca sa muncesc la o tema de WordPress de exemplu, si nu imi convine ca a doua zi, dupa maxim 30 vanzari, ea sa fie gratuita pe internet, munca mea fiind egala cu zero.

Toti cei care cereti aici asa ceva sunteti niste jigodii, nu va ganditi cata munca este necesara pentru asa ceva, ca poate distrugeti luni de zile de munca a cuiva pentru interesele voastre, va e greu sa scoateti 30$ din buzunar pentru ceva ce AVETI NEVOIE, dar nu va ganditi ca cel caruia ii faceti asta pierde poate 3000$.

MUIE!

Link to comment
Share on other sites

Probabil ca a fost reclamatia mea, desi nu cred ca e singura.

Da, nu imi convine. Eu sunt autor acolo. Imi platesc chiria lunara si cheltuielile aferente in mare parte din ce castig de acolo. Si apar unii ca tine, care imi iau tema pe gratis, sau doar o licenta, si apoi o dau gratis mai departe, iar ea ajunge pe net gratuita, am doar de pierdut.

Mie imi ia si trei luni ca sa muncesc la o tema de WordPress de exemplu, si nu imi convine ca a doua zi, dupa maxim 30 vanzari, ea sa fie gratuita pe internet, munca mea fiind egala cu zero.

Toti cei care cereti aici asa ceva sunteti niste jigodii, nu va ganditi cata munca este necesara pentru asa ceva, ca poate distrugeti luni de zile de munca a cuiva pentru interesele voastre, va e greu sa scoateti 30$ din buzunar pentru ceva ce AVETI NEVOIE, dar nu va ganditi ca cel caruia ii faceti asta pierde poate 3000$.

MUIE!

Pe baza acestui reply rog un moderator sa inchida acest topic. Nu se merita sa ajut din cate se vede. Aviz amatorilor precum paqresearch: promovati-va produsele desteptilor, nu stati la panda sa vedeti care si cum le cumpara. Iar pentru cultura ta generala domnule paqresearch eu cumpar aceste lucruri de pe siteurile envato! Poate confirma Geko care a primit 2 item-uri cu extended liceense, iar GarryOne a primit print-Screen-uri cu pagina mea de download din contul de envato si bugetul care il mai aveam in acel moment. DESTEPTULE! Tinand cont de faptul ca am dat bani pe ele nu e problema ta cui le dau si ce fac cu ele!

Edited by GraFFik
Serios chiar inchideti acest topic! Mr.Rip help please.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...