Jump to content
Aripipevant

IonutDesign.ro - O solutie DigitalMoments

Recommended Posts

Doresc, sau cel pu?in îmi face pl?cere s? v? prezint acest site simplicist ?i de ajutor.

Nu-mi apar?ine acest site, acest gest (de a face publicitate) l-am f?cut doar pentru simplul fapt c? acest site apar?ine unui amic de la care am înv??at multe în domeniul IT, de la Web pân? la Hardware ?.a.m.d ...

Dup? cum e ?i titlul, adresa este: Ionut Design <!-- Tutoriale pentru web developeri -->, "O solu?ie DigitalMoments", acest motto vine de la solu?iile pe care el le ofer?; accesa?i Digital Moments pentru a vedea "solu?iile" pe care acest b?iat le ofer? întregului web.

Chiar v? invit cu mic - cu mare (profesionist in domeniu sau neprofesionist) s? da?i cu ochiul peste acest site, sunt convins c? o s? afla?i chestii noi, iar dac? dori?i s? solicita?i anumite servicii în domeniul IT, pute?i opta pentru:

- Web Design Profesionist DM Design

- Gazduire Web - Gazduire Web, Inregistrare Domenii, Web Hosting Romania | DM Hosting

- Tutoriale pentru Web Developeri Ionut Design <!-- Tutoriale pentru web developeri -->

Poate c? am adus ?i altceva în plus în acest post dar m? simt recunosc?tor acestui om, iar eu cred c? î?i merit? r?splata pentru munca depus?.

PS: Pentru Ionutdesign.ro; se vor ad?uga materiale noi tot cam la 1 zi sau 2. Doar duc vorba mai departe...

PS2: Orice p?rere este binevenit?!

Link to comment
Share on other sites

Referitor la site-ul de tutoriale, degeaba si-a pus loaderul ala ca pe YouTube daca totul se incarca prin hard refresh.

Sunt în necuno?tin?? de cauz? s?-?i r?spund la aceast? afirma?ie.

Imi place ca pune accentul pe tutoriale si n-are chestii care sa-ti distraga atentia, bravo lui pentru asta. Dar incearca sa nu intri in oversell, adica omul stie chestii, dar nu e vreun miez. Alea sunt tutoriale pentru incepatori, n-are nimic nou.

Î?i mul?umesc de p?rere, ?tie mult mai multe dar acuma începe cu începutul iar mai apoi o s? avanseze ?i tutorialele (m? gândesc).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...