Jump to content
BlastKode.dll

Prezentare BlastKode.dll

Recommended Posts

=))) =)) HAHHAHAHAHA

BA, BA, POToleste-te acolo ca vars cafeaua pe mine :)))))))

Ce semnificat are nickname-ul: Pai Blast vine de la temperamentul meu Exploziv iar Kode vine de la 
marele Hacker Roman : TinKode
Ce inseamna hacking: hacking hmm...spargerea "codurilor" unui sistem !!

Spune-ne si noua care este diferenta intre TCP si UDP

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

A devenit o moda sa ai Kode in nickname, de bucibreaker nu-l stie nimeni.

Tu prietene, ce ai? ?i-am futut mama? Te sim?i marginalizat? Nu e prima oar? când aduci în subiect persoana mea. Încerc s? te în?eleg c? e?ti hater. Dar deja abuzezi de indiferen?a mea. De asta te rog frumos s? nu mai vorbe?ti de mine c? nu am mancat din acea?i farfurie. Sau spune-mi c? m? în?el (sunt obi?nuit s?-i aud pe cei ca tine spunând c? ei nu respect? pe nimeni c? se cred mare pul? pe bascul?, dar e?ti penibil copile).

Edit: Pentru restul, care e problema c? are KODE în nickname, el sau ceilal?i? Poate s? vin? de la oricine (sau orice) altcineva. Dac? vine de la mine m? simt mândru c? am putut s? fiu pl?cut în ochii cuiva. Dac? nu, m? bucur c? nu îi pas?. Dar am o mic? sugestie pentru voi... Înainte de a comenta despre nickname-ul altuia. Mai bine v-a?i gândi ce înseamn? cel ales de voi (în mare parte sunt jalnice).

Edited by Stealth2
Link to comment
Share on other sites

@Bebe

Da, el poate spune ceva prin numele care contine "kode", bune si rele, numele ala a aparut in tot felul de situatii, a fost dezbatut de multe ori, a creat o "forma" biologica in mintea oricarui individ ce l-a pronuntat.

Indiferent ca il laudau sau ridiculizau, el are un trecut.

Tu ce ai?

@Stealth

Nu baga in seama haterii, nu merita bagati nici la mama lor.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...