Jump to content
Shinny

E-book Jocuri steam si origin ieftine

Recommended Posts

LichValue a primit gratuit si el pentru ca m-a ajutat acum cateva zile cu ceva. Metodele merg pe absolut orice joc de pe steam sau origin.

Ai zis ca le dai la useri vechi,cu activitate,si il dai la un nou inregistrat de 1 luna awesome . .

Vouch-ul lui e fix pula :)

Nu ma fac pe mine 2$ dar zic numa asa... :-j

scuzati deranju'

Link to comment
Share on other sites

Salut Coco93. Pentru battlenet nu am nimic.

Cristian LichValue m-a ajutat asa ca mi s-a parut normal sa ii dau si lui ebookul gratuit. Ajutorul lui a depasit de cateva ori suma de 2$ asa ca eu am fost cel mai castigat si pe aceasta cale ii multumesc inca o data.

Acestea fiind zise ma citez:

E-bookul con?ine 6 metode, dar ultimele dou? sunt cele mai interesante ?i „productive”. Pre?ul pentru e-book este de 2$ paypal, nu cred ca este mult deoarece voi ve?i avea reduceri de cel pu?in 75% la multe jocuri. Îi rog pe cei care cump?r? s? nu fac? publice metodele de acolo cel pu?in pentru un timp.

Il voi da gratis unor useri care sunt mai vechi si au avut activitate pe forum.

Sper sa va folositi de metode cu cap. :)

Link: https://payhip.com/b/2LEz

Link to comment
Share on other sites

O alta varianta ieftina de a cumpara jocuri, este sa cumparati TF2 Keys sau Dota 2 Keys de pe market si apoi cu acele keys sa faceti trade pentru jocuri. Spre exemplu eu am facut rost de skyrim cu 3keys(~5Euro)

E timp de pierdut pentru tradeuri.

@on 'Cel putin 75% reducere' nu e valabil la metoda 6.

Link to comment
Share on other sites

E-bookul con?ine 6 metode, dar ultimele dou? sunt cele mai interesante ?i „productive”. Pre?ul pentru e-book este de 2$ paypal, nu cred ca este mult deoarece voi ve?i avea reduceri de cel pu?in 75% la multe jocuri. Îi rog pe cei care cump?r? s? nu fac? publice metodele de acolo cel pu?in pentru un timp.

Il voi da gratis unor useri care sunt mai vechi si au avut activitate pe forum.

Sper sa va folositi de metode cu cap.

Link: https://payhip.com/b/2LEz

Acesta este ultimul up. Threadul se poate inchide. Cei care mai vor sa cumpere il vor gasi aici. Feedback-uri au fost, deci nu ar trebui sa mai fie nicio problema. Nu mai am chef sa fac posturi inutile. Multumesc.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...