Jump to content
iulik

Deface + Dump + Administrators others retard accounts ISECENTER.COM

Recommended Posts

Download dump: http://secz0ne.com/kalash/isecenter/Cretinii.rar

link deface: isecenter.com

parola arhiva: secz0ne.com

///////////////isecenter.com[FORUM-Administrators]////////////////

Mecanik : hexit12345

Isaac : master12

BackDoorsHk : gericom1

///////////////isecenter.com[FORUM-Members]////////////////

winkode: 450e7d0621513afcb036a9ea1e595f10

chameleon: 1379671ec0fbf8c9054555922ed73c34

backdoorshk: d2d7c0bbece583509b3a1a34b343773f = gericom1

reckon: aec0b6381f5c936ba2eb2bbc0b72940e

sensi: b949af5f8f4a6b67cc0c63407faaf6f2

abraham : df115bbf6b4933e7942dbf5c32e57651

////////////////////////////////////////////////////////////////

///////////////isecenter.com/kontrol32/[Firewall]////////////////

isaac : master12

///////////////shift-firewall.com/kanturu/[Firewall]////////////////

pulatest : pula

////////////////////////////////////////////////////////////////

// edit: am sters user/hash lui ps-axl si PingLord

Edited by aelius
Link to comment
Share on other sites

iSecurity Team s-a nascut in anul 2011 din dragostea ce o purtau domeniului infosec, Isaac si Mecanik. Cu timpul comunitatea s-a largit iar realizarile ei au crescut. Speram ca si in continuare sa ducem o lupta puternica impotriva fraudei online si a adeptilor acesteia.

I-ai facut ma. :))

Link to comment
Share on other sites

Nu se face asa ceva oricare ar fi motivul , pe la unguri pe la brazilieni nu am vazut niciun deface, asa e romanul dusman pe ai lui. Mai invatati sa si iertati!

de ce am impresia ca esti din breasla ise ?

Practic, un admin de acolo ma injurat, asta a fost motivul pentru care au deface + dump pe rst.

// deface-u mai merge pe http://isecenter.com/forum/

Link to comment
Share on other sites

Buna seara in primul rand eu sunt Fondatorul IseCenter in primul rand vreau s-a va anunt ca in aceasta noapte a fost lasata la vedere o vurnerabila pe homepageul nostru din cauza si unui script pus de noi .Tot ce sa intamplat o fost facut de kalash din acp nu a facut cam nici o branza findca a avut acces la acp

Edited by BackDoorsHk
Link to comment
Share on other sites

Bunza seara in primul rand eu sunt Fondatorul IseCenter in primul rand vreau s-a va anunt ca in aceasta noapte a fost lasata la vedere o vurnerabila pe homepageul nostru din cauza si unui script pus de noi .Tot ce sa intamplat o fost facut de kalash din acp nu a facut cam nici o branza findca a avut acces la acp

Scuzati-ma dar nu m-am putut abtine. Pe nenea asta de mai sus nu l-as angaja nici sa dea cu matura in datacenter dar sa ii mai dau servere pe mana. 1-0 pt limba romana

Link to comment
Share on other sites

Scuzati-ma dar nu m-am putut abtine. Pe nenea asta de mai sus nu l-as angaja nici sa dea cu matura in datacenter dar sa ii mai dau servere pe mana. 1-0 pt limba romana

nu au astia webhost, au un webhost shared .

pentru backdoor: nu a fost acolo vulnerabil.

Link to comment
Share on other sites

Buna seara in primul rand eu sunt Fondatorul IseCenter in primul rand vreau s-a va anunt ca in aceasta noapte a fost lasata la vedere o vurnerabila pe homepageul nostru din cauza si unui script pus de noi .Tot ce sa intamplat o fost facut de kalash din acp nu a facut cam nici o branza findca a avut acces la acp

Lol zici ca esti google translate...

Link to comment
Share on other sites

Ai face bine sa taci ba Orce om are cate o problema pana si rsp o fost stricat mai multe ori decat ise si rst o fost prima data stricat

Orice* a fost prima data* si ai uitat 2,3 virgule.

"Stricat"? Stricat e atunci cand scriptul are bug-uri si nu merge, nu atunci cand ai Dump+Deface.

BackDoorsHk nu ai absolut nicio treaba cu administrarea unui server/datacenter.

Anyway: Bravo! Daca a fost un 'hack etic'. Oricum nu-mi placea prea tare de comunitatea lor.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...