Jump to content
R3Flux

Pagina "Basarabia Pamant Romanesc" inchisa de Facebook.

Recommended Posts

ar trebui redeschis si threadu cu ungurii:P

ps:am nume de secui(adica cocitura:D tigan-ungur), sunt moldovean,am pula de nigga si plutesc pe northern lights

da' sunt mandru ca sunt roman

la multi ani&shit

Daca esti moldovean de peste prut, jur ca esti cel mai tare! Am intalnit moldoveni care vorbeau urat de romania dar se foloseau de ea cand aveau nevoie sa plece in europa... MUIE LOR !

Link to comment
Share on other sites

Cei care se folosesc de pasapoarte romane sa se duca in europa nu sunt romanii adevarati aia sunt rusi sau corcituri de ucrainieni ,cazaci si alte scursaturi oameni saraci care se vand pe 2 lei numai pentru o viata mai buna ,am cunoscut personal o fetiscana care masa era de origine cazaca tata su era ucrainiean au venit in MD dupa al 2 lea RM au obtinut cetatenia Moldovei iar acuma au dat la pasaport roman numai din motivul de a pleca in italia ..

Sunt moldovean de peste prut si vreau sa zic muie facebook dar nu e vina lor probabil multi rusoporci au dat report paginii.

Putini oameni cu singe adevarat mai intilnesti astazi in RM toti s au vandut pentru bani ,multi au creierul spalat iar media de la noi vrei nu vrei iti baga pe gat limba rusa . Misiunea mea in viata este sa le fac rusilor ceia ce a facut Hitler tiganilor si jidanilor

Dar problemele cu tara asta a Romaniei nu se incheie niciodata paremi se toti vor bucata asta de rai . Iar voi romanilor adevarati ar trebuie sa ne oferiti si voi un sprijin nu sa ne huliti cand auziti ca suntem de peste prut . HEIL HITLER ...

Edited by gmail
I FORGET TO SAY SOMETING VERY IMPORTANT
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...