Jump to content
aelius

Utilizatori cu banuri scoase

Recommended Posts

Salutari,

Am scos banurile pentru urmatorii utilizatori:

- ps-axl

- tedeus

Am inteles ce s-a intamplat si consider ca amandoi si-au invatat lectia. Sunt useri vechi si stateau oricum pe celalalte usere.

Edited by aelius
Link to comment
Share on other sites

Nu cred ca merita atatea explicatii multi utilizatori de pe rst incat sa faci thread ca sa stie metinarii de ce au banurile scoase, nici ca ar merita.

Ma gandeam ca tu chiar ai merita un ban, tot la fel, fara motiv, ca nu merita toti metinarii sa stie de ce.

E un proverb arab "Sa-ti bati femeia de trei ori pe zi, daca tu nu stii de ce, ea sigur stie"

Link to comment
Share on other sites

Era sigur c? pupincarul de Cifre va fi primul care comenteaz?, fiind tot timpul cel mai lingu?itor fan.

Hai sictir, daca respecti pe cineva nu inseamna ca esti pupincurist, rusine! Era o vorba: "Ai grija de gaina din curtea ta", din moment ce te-am respectat si nu te-am jignit iti cer sa faci acelasi lucru, daca esti administrator nu schimba cu nimic, respectul trebuie sa fie si intre useri dar si intre useri si staff.

Edited by Cifre
Link to comment
Share on other sites

Hai sictir, daca respecti pe cineva nu inseamna ca esti pupincurist, rusine! Era o vorba: "Ai grija de gaina din curtea ta", din moment ce te-am respectat si nu te-am jignit iti cer sa faci acelasi lucru, daca esti administrator nu schimba cu nimic, respectul trebuie sa fie si intre useri dar si intre useri si staff.

În timp ce e?ti în permanen?? ocupat cu offtopicul ai omis s? te gânde?ti c? unii se ocup? cu observarea evolu?iei utilizatorilor de-a lungul timpului. A? vrea s? pot spune ar putea fi fructificat ceva la tine pe RST de-a lungul timpului, îns? constant ai pupat funduri ?i n-ai avut alt? ocupa?ie.

Hai sictir mie c? sunt un simplu observator ?i c? am îndr?znit s? spun lucrurilor pe nume! ?i nu, nu o s? profit de func?ia de Admin ca s? î?i editez numele în Mircea Badea, care de asemenea se pricepe la offtopic ?i pupat în fund.

O lec?ie de via??: respectul se câ?tig?, nu se d?. Nu sunt ipocrit s? a?tept respect dac? nu l-am dat. Cheerio!

Link to comment
Share on other sites

Cifre, serios, cred ca intreci masura. Nu cred ca a jignit wildchild pe cineva pe aici. Data trecuta am calcat peste niste reguli pentru a cauta sa facem ceva util si pentru a va face sa intelegeti unele chestii. Eu glumesc cu toti pe chat si va tratez la fel, dar am observat de multe ori ca va comportati ca niste lichele.

Si eu fac trolling, si eu glumesc si fac offtopic, dar sunt unele limite.

Link to comment
Share on other sites

În timp ce e?ti în permanen?? ocupat cu offtopicul ai omis s? te gânde?ti c? unii se ocup? cu observarea evolu?iei utilizatorilor de-a lungul timpului. A? vrea s? pot spune ar putea fi fructificat ceva la tine pe RST de-a lungul timpului, îns? constant ai pupat funduri ?i n-ai avut alt? ocupa?ie.

Hai sictir mie c? sunt un simplu observator ?i c? am îndr?znit s? spun lucrurilor pe nume! ?i nu, nu o s? profit de func?ia de Admin ca s? î?i editez numele în Mircea Badea, care de asemenea se pricepe la offtopic ?i pupat în fund.

O lec?ie de via??: respectul se câ?tig?, nu se d?. Nu sunt ipocrit s? a?tept respect dac? nu l-am dat. Cheerio!

Iti pot garanta ca am contribuit la rst mai mult decat au facuto altii si pot spune ca am ajutat destule persoane pe aici. Daca nu postez la ShowOff asta nu inseamna ca nu stiu, inseamna ca nu vreau sa ma afirm si din moment ce nu ti-am cerut parerea despre mine nu cred ca era nevoie sa o expui public, esti "observator" bravo tie pe mine chiar nu ma intereseaza si din ce stiu eu, functia de "observator" are si ea un rol, urmaresti useri si dezbati discutii despre acei useri cu alti membrii ai staffului, nu este nevoie sa jignesti useri.

Consider aceasta discutie inchisa si iti cer sa nu mai deschizi niciodata subiecte pe care nu le poti duce, daca fac "offtopic" imi expun opinia si spre deosebire de multi alti eu pot sa imi argumentez parerea.

Link to comment
Share on other sites

N-am habar cine esti, dar nu imi da impresia ca te-a jignit. Pur si simplu ti-a atribuit o proprietate care, conform parerii lui, te defineste. Uitandu-ma la primul post al tau din acest topic, tot ce pot sa fac e sa-i dau like la acel comentariu.

Semnatura cu FBI intre 2 steaguri ale tarii, "Location"-ul tau, auto comentarii de pe profil gen: Cifre - 22-12-2013 12:44 PM Cifre iz back in za club!, etc. doar imi intaresc opinia. Sunt complet obiectiv, dar chiar cunosc frustrarea pe care o simti cand observi un pupincurist si esti ferm convins ca asa e. Irelevant sa vinzi aici chestii ieftine: pe cine ai ajutat, cum si cat ai contribuit. Degeaba esti mereu vazut la restaurant mancand ciuperi Matsutake daca o data te vede unu mancand rahat, iti dai cu firma in cap. Sper ca ai prins esenta.

"daca fac "offtopic" imi expun opinia si spre deosebire de multi alti eu pot sa imi argumentez parerea."

-> argumenteaza "ce baiat bun e aelius"

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...