Jump to content
Stefanae

Caut filme genul Drama

Recommended Posts

As vrea sa.mi spune.ti cateva filme gen: drama, poate avea si umor negru, dar fara crima tip impuscaturi(exagerat!)

Un(sau mai multe) ex. ar fii ce mi.au placut si ptr. a nu repeta filmele pe care le.am vazut...:

Forrest Gump (1994) - IMDb

Requiem pentru un vis (2000) - IMDb

American Beauty (1999) - IMDb

O minte sclipitoare (2001) - IMDb

Multumesc si astept propuneri!

P.s Nu am gasit ceva frumos in acel sticky filme documentare seriale si m.am gandit sa fac acest topic ptr. cei cu inima "tare"!

Link to comment
Share on other sites

LE : N-au legatura cu genul care il vrei tu , acum am vazut , esti mai sensibil asa de fel ?

Nu de ce dar imi place sa ma faca sa plang, sa vad "realitatea". Oricum imi plac cele mai vechi deoarece sunt mai reusite si au impact mai mare asupra moralului uman... dupa parerea mea. Oricum cei slabi de inima nu cred ca se vor uita vrodata la asemenea filme....never ever. (Recomand requiem for dream e tare de tot si arata viata!)

Edited by Stefanae
Link to comment
Share on other sites

Gecko baiat bun, un sf combinat cu drama si Magnolia e super

Magnolia are 188 min :)) cred ca.ma sinucid pana la final OMG:))=)) oricum ms o sa ma uit la asta off doamne. App da.mi un link cu gecko baiat bun ca eu nu l.am gasit thx

Edited by Stefanae
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...