Jump to content
redlinesoft

Programe SEO

Recommended Posts

mah, aici in londra, bing are pe cladire BING - Facebook. Si toata lumea vorbeste ca a fost cumparat de cei de la facebook. Nu sunt doar niste litere pe o cladire.

Daca o stire NU este pe internet, nu este reala.

S-a discutat ceva in noiembrie, dar nicaieri nu se confirma asta.

Lasand asta, am luat la rand tot threadul sa gasesc un post unde chiar scrii ceva despre seo. Nu am gasit decat discursuri politice care trec pe langa subiect.

DA, toti stim ca SEO are treaba cu GOOGLE. Dezvolta, te rugam, daca tot ai inceput. Ce stii in plus ? Cu ce ne uimesti ?

Nu se asteapta nimeni de aici sa vada metode de inbogatire peste noapte, dar pana acum chiar tu, OP, nu esti ontopic.

Link to comment
Share on other sites

mah, aici in londra, bing are pe cladire BING - Facebook. Si toata lumea vorbeste ca a fost cumparat de cei de la facebook. Nu sunt doar niste litere pe o cladire.

Si la mine in cartier pe aceeasi cladire scrie si BRD si Milka. Asta inseamna ca BRD produce ciocolata? Sau ca Milka se apuca de banking?

Link to comment
Share on other sites

ba iertatil cred ca a baut ceva ...:) tipul are experienta dar nu intrat de mare incat sa dea sfaturi si la altii

p.s @alias74 ? intrebare pbn te referi la private blog netw? mai merg astea?

Merg bine, chiar foarte bine, combinate cu alte metode pentru "diluarea" ancorelor, dar reteaua trebuie facuta cu cap, e drept se investesc bani dar se scot repede.

Link to comment
Share on other sites

da, eu sper s avina lumea cu idei si cu sfaturi pentru toti, nu sa ne gandim ca de ce sa le zic eu la astia ca eu nu castig nimic. Eu voi impartasi ce stiu in cateva tutoriale video. Sper sa ma sustina cei mai mari de aici.

Foloseste cineva programe free si daca da, care? Nu cred in ele, cred ca asa luati cel mai usor flag de la google?

Edited by redlinesoft
Link to comment
Share on other sites

da, eu sper s avina lumea cu idei si cu sfaturi pentru toti, nu sa ne gandim ca de ce sa le zic eu la astia ca eu nu castig nimic. Eu voi impartasi ce stiu in cateva tutoriale video. Sper sa ma sustina cei mai mari de aici.

Foloseste cineva programe free si daca da, care? Nu cred in ele, cred ca asa luati cel mai usor flag de la google?

Stii, nu prea conteaza tool-urile folosite si iarasi depinde ce intelegi tu prin unelte gratis. Eu spre exemplu daca folosesc un comments poster + backlinks gratis inseamna ca iau flag? Nu, totul depinde de site-urile pe care postez (cu PR-ul lor, continutul, daca mai au altii 10k backlinks pe el si alea alea).

Si referitor la:

Toti intreaba de content, eu am un site care nu isi schimba contentul prea des are 5 randuri pe prima pagina si este in top 5 pe prima pagina in google dupa cel mai greu cuvant. Care e explicatia?

Si da, se intampla chestia asta.

Tocmai asta este frumuseatea algoritmului celor de la google, ca este greu >> imposibil sa-i faci reverse. Putem evident intui ca tine cont de backlinks si alea alea.

Lucrez de multi timp la SEO si la algoritmul lui Google.

Intentionai cumva sa scrii

Lucrez de multi ani la SEO si la algoritmul lui Google.

Nu mi-o lua in lume de rau, dar nu trebuie sa stiu SEO ca sa imi dau seama ca nu stii atatea lucruri despre SEO pe cat vrei sa pretinzi ca stii. Eu sper sa apara proba contrarie cu tuorialele video sa-mi schimb parerea.

Cheers.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...