Jump to content
tur334vl

Oare sa meritat sa dau banii?

Recommended Posts

Salut din pura curiozitate am cumparat de la utilizatorul Jetu un stealer pretul de 6 euro criptat alea alea ... si cand am dat sa il descarc pe virtualbox-ul meu doar sa vad cum ruleaza si ce anume fura si ce nu am dat de asta :

Untitled.png

Iti multumesc ca de bani aia am primit ce am meritat teapa !:)):)):)):)):)):)):))

Link to comment
Share on other sites

Ba frate sincer nu imi e de bani ca dai in morti lor vin si se duc dar am zis ca cumpar si eu ceva calitatea cand vezi ca omu face atata reclama ! si plus ca am decompilat tot programul si are undeva la 8000 de linii scrise dintre care 4000 nu isi au rostul dar in fine cand ajung acasa pe calculator o sa postez si linile care nu isi au rostul !

Link to comment
Share on other sites

Incearca sa gasesti persoane de "incredere", care au un grad mai ridicat de acceptare in comunitate si care sunt membrii de cel putin doi ani. Uita-te in RST market la feedback-ul pe care un anume utilizator il primeste; incearca sa iei legatura cu o parte din clientii sai. Teparii, de regula, sunt eliminati destul de repede aici.

Link to comment
Share on other sites

Ma frate nu imi amintesc exact userul lui ma refeream la asta de are Loguri - Prezentare

Idiotu a mai picat si singur in stealer cu ip-ul lui real !:))

www.loguri.ro Jetu 9:30:18 PM RST-PC 2014-06-07 14:30:19 79.112.141.206

79.112.141.206 Romania

State: Suceava

City: Suceava

ZIP: N/A

Hostname: 79-112-141-206.rdsnet.ro, Whois

Organization: RCS & RDS Residential, History

ISP: RCS & RDS

Mail Server: N\A

IP range: 79.112.0.0 - 79.113.163.255

Current region time: Thu 12th Jun 2014 - 20:02:27 GMT: +03:00

Region timezone: Europe/Bucharest

Link to comment
Share on other sites

Eu cand ti-am dat programul am verificat stealerul tau, era fud, s-a si vazut in contul tau ca ti-am verificat personal.

Te trezesti dupa cateva zile sa scanezi si tu, putea-i sa-mi dai un mesaj la discutii, de asta este site-ul, se rezolva problema ;)

Dati-mi ban, nu am facut post in rst market tocmai de asta, ca sunt "nemultumiti" si care fac tam tam imediat

Si tu ca ai post date despre mine nu ai incalcat regulmentul?

"6. Publicarea datelor personale, sau tentative de acest gen, ale oric?rui individ, duce la ban permanent. Regula poate fi ignorat? de Super Moderatori ?i Administratori atunci când acest lucru este logic ?i argumentat."

Am cont pe rst din 2009, am avut multe coloborari cu multi de pe rst si am ajutat multa lume si am fost ajutat de multa lume. Nici nu ma complic cu astfel de ratati care fac scandal fara sa discute prima data cu mine problema! :-H

Link to comment
Share on other sites

Ba,

Nu am facut nici un scandal si nici nu il am scanat doar ce il am descarcat pe un virtualbox in care instalasem nod32 de test !

Ce ti se pare tie ca am facut scandal.

Si totusi te-ai uitat in ce data mam inregistrat pe acest forum ? PS:Join Date 16-05-2009

:) Si asta e daca imi da ban de asta nu mai pot eu !

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...