Jump to content
wapmaster13

Trick-uri Bubblews

Recommended Posts

@wapmaster13 Daca traduc eu articole din limba romana in engleza are ceva?

EX: Ultima stire de azi din Romania sa o traduc in engleza.

Nu are nimic da' mai modific? ?i tu pu?in, s? nu fie traducere mot-a-mot. Am postat ?i eu ?tirea cu motociclistul omorât de ?igani ?i a fost printre pu?inele articole care nu au avut succes. :))

Link to comment
Share on other sites

@wapmaster13 Daca traduc eu articole din limba romana in engleza are ceva?

EX: Ultima stire de azi din Romania sa o traduc in engleza.

Eu nu fac asa,si nici nu recomand. La bubblews de cateva luni lucreaza un roman si daca esti cu ip de romania el o sa iti verifice postarile si daca doamne fereste gaseste vreuna,nu o sa fii platit asa ca ai grija ce si cum faci ;)

Link to comment
Share on other sites

@wapmaster13 Se pot scrie si articole de genul? 'How to Stop Being a Bitch' Deci vreau sa zic daca se poate folosi si cuvinte vulgare

Nu se pot, cel mai probabil i se va ?terge postarea aia. :))

Am zis s? nu fac post dublu, a?a c? am s? v? povestesc aici. Acum 6 zile mi-am f?cut contul ?i azi am f?cut primul redeem ($50.13). Zice c? voi fi pl?tit pân? în 23 septembrie. Acum, s? v? dau ?i eu câteva sfaturi:

1.Regul? de aur, o repet: dup? fiecare postare, da?i like la toate articolele de pe prima pagin?, cât ?i subscribe la to?i de acolo. Ave?i grij? s? nu da?i unsubscribe.

2.Dac? ave?i timp liber mult, posta?i 10 articole pe zi. Nu le face?i la mi?to, n-or s? ajung? pe prima pagin?, am v?zut din propria experien??. De asemenea, nu posta?i una dup? alta pentru c? pierde?i mult.

3.Dac? totu?i ave?i ?i mai mult timp liber ?i nu ave?i ce s? posta?i, repeta?i faza de pe prima pagin?, primi?i follow-uri în draci. 2/3 dau follow back, eu am ~3000 following ?i ~2000 followers. Dac? vre?i s? arunca?i o privire peste cont, aici este.

Dac? v-a?i s?turat de follow, o s? câ?tiga?i mult mai pu?in. Eu vreau s? strâng vreo 10.000 ?i o s? v?d atunci cum merge treaba. Eu am scris din primele zile 30-40 de articole ?i le-am ?inut în draft ca s?-mi fie mai u?or, scriam ideile pe o foaie când îmi veneau. Revin cu un edit dac? îmi mai aduc aminte ceva.

Edited by alexandruth
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...