Jump to content
SirGod

Lucruri pe care le urasc

Recommended Posts

citez:"mai bine decat sa mancati toate e-urile de la magazin mai bine con cu lapte!"

ce prosti pot sa fie uni profesori....ei ink nu au citi un ambalaj sa vada cati e-uri are lapte ala si cu conul ala de 2 bani.....

Stai cata ca tu aici iti dai cu stangu'n dreptu'.Pai prima oara ne zici sa nu mancam de la magazin(probabil pt ca au multe e-uri produsele.) si sa mancam cornuri si lapte....iar apoi zici ca nu e bun cornu' si laptele pt. ca are e-uri :D:D ...din ce stiu io laptele nu are e-uri :@:@:@ :shock:

Link to comment
Share on other sites

EMO KIDS si tot ce tzine de acest "trend"

FARTE PUNK-eri sunt o "specie" aparte voi nu avetzi ce cauta acolo...

va imibracatzi ca ei da ascultatzi Tokyo Hotel dai si minnimale prin cluburi

PARAF

deci intr-un cuvant OAMENII FARA PERSONALITATE

(Emo au cazut la mijloc ca sunt momentan la moda :P)

Link to comment
Share on other sites

FARTE PUNK-eri sunt o "specie" aparte voi nu avetzi ce cauta acolo...

daca te aude mozi iti mananc ficatii

de ce .. cu punkeri nu am nimik asa sunt si au fost din totdeauna e modul lor de a se exprima eu am ce am cu EMO-kids si persoanele care nu sunt originale dpdv al personalitatzii...

@off-topic

Cate o data merge niste Sex-Pistols si Ramones ....

depinde de stare

Link to comment
Share on other sites

SoftKill]
citez:"mai bine decat sa mancati toate e-urile de la magazin mai bine con cu lapte!"

ce prosti pot sa fie uni profesori....ei ink nu au citi un ambalaj sa vada cati e-uri are lapte ala si cu conul ala de 2 bani.....

Stai cata ca tu aici iti dai cu stangu'n dreptu'.Pai prima oara ne zici sa nu mancam de la magazin(probabil pt ca au multe e-uri produsele.) si sa mancam cornuri si lapte....iar apoi zici ca nu e bun cornu' si laptele pt. ca are e-uri :D:D ...din ce stiu io laptele nu are e-uri :@:@:@ :shock:

din cate am inteles eu, dannyel cita un profesor...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...