Jump to content
nein

Meci GRATIS "pont SIGUR"

Recommended Posts

salutare ,ieri am gasit un facebook , cu un baiat din albania ce posta meciuri sigure , vad ca sambata duminica o prins data trecuta , [bETS TIPS] poate il stiti pe facebook , si cica are meci privat cu 120 euro ,

eu avand acces la fb lui , am luat meci si am notat si ghici ce azi parola schimbata

meci fulham - blackpool 2 pauza 1 final , [la superbet o scazut costa la 25 de la 28 de ieri..]

eu am pus aproximativ 30 lei pe mai multe bilete , fie ce o fi daca castig sau pierd

eu zic sa mergeti pana la superbet , mozzart oriunde si 5 lei de un suc.. sa incercati , ca tot aia e daca pierdeti 5 lei sau castigati aprox 100 lei . nu ?!? ,

nu ziceti ca's mincinos si inventez prostii , voi stiti daca e fac poza la biletele mele ca am pus !

Link to comment
Share on other sites

Nu exista asa ceva decat mafia pariurilor la care noi nu avem acces. Ce dracu tot puneti ma balarii deastea pe aici ...

Ia-o logic daca tu ai avea o data pe saptamana un meci sigur l-ai mai vinde ? Ai pune in pula mea masina la vanzare si ai scoate a doua zi o masina noua ... maturizati-va odata si terminati cu toate prostiile astea.

Link to comment
Share on other sites

Uneori se mai scapa informatii. Se fac legaturi, echipele au nevoie de bani, jucatorii se mai imbata si mai zic unele chestii, antrenorii betivi, arbitrii betivi, prostituate, angajati care lucreaza la case de pariuri, jurnalisti etc.

lRBUTzT.png?1

FOTO | Meciul din România pe care s-a pariat intens 1 pauz? / 2 final: "Erau vreo 4-5 pariori înr?i?i care vorbeau c? ar fi pont" | @proSport

La o casa de pariuri din TM, a venit un fost arbitru si a pus 7000ron pe viitorul. Juca cu steaua parca. A batut viitorul in minutul '88.

Edited by hate.me
Link to comment
Share on other sites

E o aberatie totala,un albanez tepar vinde ponturi pe facebook de milioane de euro,chiar la un meci de prima liga din Anglia.

LEGIT ! Sunt tone ca el pe facebook la primul search. Raman la parerea mea ca doar mafia pariurilor detine controlul asupra lucrurilor astea,restul sunt predictii si zvonuri.

@p3tru - Da aici 5 lei si te simti mai multumit sufleteste

Edited by Eddie91
Link to comment
Share on other sites

  • Active Members
E o aberatie totala,un albanez tepar vinde ponturi pe facebook de milioane de euro,chiar la un meci de prima liga din Anglia.

LEGIT ! Sunt tone ca el pe facebook la primul search. Raman la parerea mea ca doar mafia pariurilor detine controlul asupra lucrurilor astea,restul sunt predictii si zvonuri.

@p3tru - Da aici 5 lei si te simti mai multumit sufleteste

Nu fi asa sigur. La mine in oras sunt 2-3 persoane care se ocupa cu asa ceva. Platesti bine si apoi daca te tine buzunarul sa pui si pe meci astfel incat sa iti scoti investitia, te bagi. Ce-i drept, nu am auzit niciodata de meciuri de prin primele ligi, mai ales Anglia. Si cotele nu sunt mari.

Edited by SynTAX
Link to comment
Share on other sites

Sunt constient ca exista asa ceva,dar aia se numeste mafia pariurilor iar oamenii au legaturi directe cu cei din stuff-ul echipelor. La un meci de prima liga din campionatele mari niciodata nu va afla un om de rand un pont sigur cu o cota mare.

Trebuie sa ai destule relatii sus puse si sa te tina coaiele si buzunarele sa faci asa ceva. Plus de asta,risti parnaie multa si sa te afle usor datorita contactului direct cu enorm de multe persoane. Deci cum o dai nu pica.

EDIT: Spor la bani baieti ! :D Sper sa o loviti.

Edited by Eddie91
Link to comment
Share on other sites

Sunt constient ca exista asa ceva,dar aia se numeste mafia pariurilor iar oamenii au legaturi directe cu cei din stuff-ul echipelor. La un meci de prima liga din campionatele mari niciodata nu va afla un om de rand un pont sigur cu o cota mare.

Trebuie sa ai destule relatii sus puse si sa te tina coaiele si buzunarele sa faci asa ceva. Plus de asta,risti parnaie multa si sa te afle usor datorita contactului direct cu enorm de multe persoane. Deci cum o dai nu pica.

EDIT: Spor la bani baieti ! :D Sper sa o loviti.

Majoritatea se orienteaza catre echipe mici. Daca ai un prieten printr-un vestiar la o echipa de liga a doua, a treia mai prinzi cateceva

In croatia sunt cateva echipe care fac regulat chestii de genu. Puteti sa va creati un filtru si sa monitorizati cotele care scad foarte mult intr-un interval scurt de timp sau sa faceti cont pe betfair si sa vedeti ce sume se pariazape diverse echipe. Asa va faceti o idee.

Link to comment
Share on other sites

Nu fiti fraieri, nu puneti doar 5 lei...

5 lei e pentru copii, ma.

Vindeti-va casa, masina, scoateti femeia la produs dupa care vindeti-o si pe ea sau amanetati-o si jucati un bilet calumea. Vreti sa traiti in rahat pentru toata viata sau vreti sa iesiti la lumina ? :))

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...