Jump to content
bubbles

Intrebare bet365.ro

Recommended Posts

  • Active Members
[ABLO;588985']Intrebarea lui a fost pentru a afla de ce dau altii 300 de lei pentru un cont cand isi pot face foarte simplu conturi pe orice alta tara si au acces la aceleasi pariuri' date=' inclusiv din Romania.[/quote']

Ce destept esti tu si prosti aia la de la bet365. Prietene, verificarea se face prin posta. Cum pui tu alta tara si-ti vine in Romania? Ascult.

Tu chiar crezi ca un bet365 angajeaza toti paputoii care sunt fraieriti de diablo?

Link to comment
Share on other sites

scz pt off topic, ma bag si eu ca munsca-n lapte @SticKyWoX Sa intelegem ca si tu si tatal tau sunteti 2 barbugii ? =))

Nu, ambele conturi erau ale mele dar pe 2 identitati diferite. Spun "erau" fiindca nu le mai folosesc, le-am folosit pentru ca planuiam un proiect in domeniul pariurilor si trebuia sa invat mai multe despre pariuri.

Link to comment
Share on other sites

Respectivii doresc sa le cumpere pentru ca ei au conturile limitate. La bet365 cand incepi sa faci profit imediat incep sa te puna pe lista neagra.

Bet365 s-au ars acum cativa ani cu pariurile financiare si de atunci cum vede pe cineva care joaca sume mari si castiga constant incep sa il limiteze sau ii baga tot felul de piedici : mareste timpul de preluare a pariului live, rezultatele anumitor evenimente le actualizeaza dupa 2-3 ore de la terminarea lui si tot asa.

Link to comment
Share on other sites

Eu am auzit ceva despre unul care intercepteaza transmisiunile inalintea lor bet365 si are timp exact cateva secunde inainte de o faza sa faca anumite pariuri la anumite meciuri cica bet365 reda meciul cu o intarziere de cateva secunde si cam acolo cica se produc magarile , ei nu mai isi pot folosi conturile din cauza restrictiilor si le comvine sa iti deie tie cativa lei pe un cont real sa isi continue magarile

Link to comment
Share on other sites

Guest AndreiMihai
Plm nu prea cred. Asa ar fi mers toti la meciuri cu telefoanele in mana :))

Care toti sa mearga, daca nu stie mai nimeni faza asta?!....e logic. Si eu stiu scheme pe internet de bani si prostii, da nu zic la oameni, ca sa faca toti, si dupaia eu cand sa mai vreau sa fac lucrul cutare, sa nu mai mearga.

Link to comment
Share on other sites

Din ce in ce mai multi cauta sa cumpere conturi romanesti de bet365.

Stie cineva de ce ?

Stiu faptul ca nu se mai pot face pe Romania, insa nu inteleg de ce ar plati cineva pe un cont 200-300 ron.

Este foarte ieftin 300 de ron.

Se plateste si 1000 de ron pentru un cont verificat si cat de cat cu vechime.

Motivele din pacate nu prea pot fi discutate pe acest forum.

Link to comment
Share on other sites

Exista si vor exista pariuri sigure in mod 2-3 way pariind pe case diferite in mod instant.

Din acest motiv esti tu miliardar ca exista pariuri sigure.

Eu sunt de 15 ani in lumea pariurilor si meciul sigur este ala la care tu nu o sa ai acces niciodata,si anume BLATUL.

Cotele la casele de pariuri difera.

Mai demult o varianta sigura de castig era sa pariezi sume de bani pe toate variantele posibile. 1 win

x egal 2 win

Suma castigata era modica pentru ca nu ai cum sa bagi 30 de milioane pe bilet.

Dezavantaj era ca aveai soldul impartit pe la 20 de agentii online ,exista comision de extragere a banilor si etc.

In final..nu ramaneai cu mare lucru.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...