Jump to content
Andrei

DefCamp 2015, 19-20 Noiembrie 2015

Recommended Posts

Andrei, la anul s? le spui c? ar fi frumos s? vedem ?i demo-urile, nu doar ce gesticuleaz?. A fost caz aparte, a?a de fain? a fost prezentarea tipului încât e MARE p?cat c? nu s-a prins.

Cand vom putea logistic sa facem, vom face, nu e o "omitere" intentionata a acestui aspect, ci mai mult o neputinta. Momentan nu am gasit o firma care sa poata face mixajul respectiv, alaturi de o sumedenie de alte maruntisuri tehnice/logistice care nu se vad de acasa. De cand am introdus latura de videoclip-uri inregistrate cautam tot felul de variante. Inca nu am reusit. :-)

Link to comment
Share on other sites

Interesant ce spune @Andrei ce cauta oamenii pentru M.A.I si S.R.I + fondurii de la guvern pentru balaria aia de defcamp:( Recunoaste ca lucrati cu garda si voi si tinkode @ Cybersmartdefence cu Madalin care si aia pupa in cur Sri u si restu pentru fonduri si contracte, dar macar voi lucrati mai frumos...

Felicitari Andrei, pentru ca "esti secu" si dai in gat tot rst-ul, ca altfel, aia de la sri, diicot nu ar fii in stare fara papagali ca voi!

Link to comment
Share on other sites

  • Active Members
Interesant ce spune @Andrei ce cauta oamenii pentru M.A.I si S.R.I + fondurii de la guvern pentru balaria aia de defcamp:( Recunoaste ca lucrati cu garda si voi si tinkode @ Cybersmartdefence cu Madalin care si aia pupa in cur Sri u si restu pentru fonduri si contracte, dar macar voi lucrati mai frumos...

Felicitari Andrei, pentru ca "esti secu" si dai in gat tot rst-ul, ca altfel, aia de la sri, diicot nu ar fii in stare fara papagali ca voi!

Calmeaz?-te man. Abia ti-ai f?cut cont si esti frustrat deja? De ce te doare intre buci de ceea ce se intampla cu vreun membru de aici?

Stai linistit c? cine nu vrea s? se duc? nu se duce. Care vrea s? se fereasc? se fereste.

V? rog, nu v? mai varsati frustarile aici. V? mirati si injurati moderatorii c? v? dau ban apoi.

Incercati in coaiele taurului sfânt s? contribuiti cu ceva folositor.

Link to comment
Share on other sites

Daca mai mancati cacat pe threadu asta, va banez. Toti pulifricii simt ca emit pareri pertinente. Mai mancati cacat in privat.

Se cunoaste din atitudine ca te-au calcat pe acasa. Esti sigurul care s-a atacat pe aberatiile de aici. Ma mir ca esti moderator.

Nu am vazut ca Andrei sau Nytro sau etc. sa sara muscati. Nu e primul post de genul asta si asta e farmecul forumului (doar cei cu musca pe caciula se simt atacati).

Daca ai un pic de minte ai fi constient ca atat forumul (continut) cat si oamenii din spate sunt de interes pentru firma private si institutii publice asa ca e normal sa te caute si in cur. Asta s-a intampat si cand a fost oprit tot vechiul forum (A fost o oportunitate sa vada cine e in spatele fiecarui utilizator).

Uitate ce a ajuns RST acum si compara-l cu cel de acum 5 ani sau mai mult.

Accept orice ban si blocare de cont daca considerati ca parerea mea e deplasata.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

@alexandru_mandru: Tinand cont ca esti inutil acestei comunitati, iti permiti sa te dai cu parerea despre o sumedenie de lucruri despre care nu stii nimic. Nu mai trai tu intr-o conspiratie in care pentru orice institutie guvernamentalta tu reprezinti ceva. Esti o nulitate absoluta. La fel ca majoritatea de aici care au auzit de acunetix si havij. Voi credeti ca oamenii astia reprezinta ceva? Nu va mai dati singuri importanta crezant ca cineva ar face orice ca sa afle detalii despre voi. Nu aveti nimic de oferit.

Link to comment
Share on other sites

@alexandru_mandru: Tinand cont ca esti inutil acestei comunitati, iti permiti sa te dai cu parerea despre o sumedenie de lucruri despre care nu stii nimic. Nu mai trai tu intr-o conspiratie in care pentru orice institutie guvernamentalta tu reprezinti ceva. Esti o nulitate absoluta. La fel ca majoritatea de aici care au auzit de acunetix si havij. Voi credeti ca oamenii astia reprezinta ceva? Nu va mai dati singuri importanta crezant ca cineva ar face orice ca sa afle detalii despre voi. Nu aveti nimic de oferit.

Mersi de aprecieri. Nu imi cunosteam adevarata valoarea. Acum totul e clar.

Pentru calitatea ta de moderator: postul trebuia de mult inchis, contul meu blocat, dar va ca iti place sa te auzi "vorbind". In plus te-ai folosint de injurii la adresa membrilor incalcand regulamentul pe care ar trebui sa-l impui " Daca mai mancati cacat pe threadu asta, va banez. Toti pulifricii simt ca emit pareri pertinente. Mai mancati cacat in privat."

Faptul ca imi permit sa-mi dau cu parerea este ceva normal (libertatea de exprimare). Nu cred ca am injurat, sau am spus minciuni, sau m-am luat de cineva. Cam asta lipseste RST -ului acum. Sa-si dea fiecare cu parerea despre orice prostie fara nici o retinere.

Cand vei sti sa raspunzi la urmatoarele trei intrebari atunci vei intelege cine sunt:

1. Ce "pet" are aelius?

2. De cate ori i-a luat politia calculatorul lui "iepuras"?

3. Cat la suta din ce scria nemesis pe blogul lui este adevarat?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...