Jump to content
em

Unban conturi vechi

Recommended Posts

2 hours ago, Gecko said:

Ti-am scos eu banul pentru ca n-am facut-o niciodata si voiam sa vad cum e. Dar daca @aa7670 e deja cu bunghiul pe tine, ti-as sugera sa fumezi mai putin.

Multumesc , asteptam raspunsul unui membru din staff capabil sa ia decizia , mersi mult . Salut @aa7670 Ce mai faci ?

Ca era pozitiv sau negativ , ti-am zis in privat pentru ce-mi trebuie , poti sa ma urmaresti sa vezi daca mint sau nu . 

Edited by mannnu

20 minutes ago, mannnu said:

Multumesc , asteptam raspunsul unui membru din staff capabil sa ia decizia , mersi mult . Salut @aa7670 Ce mai faci ?

Ca era pozitiv sau negativ , ti-am zis in privat pentru ce-mi trebuie , poti sa ma urmaresti sa vezi daca mint sau nu . 

Nu e nevoie sa fii arogant cu omul. Oricum nu reprezinti nimic pentru comunitate si te poate da afara cand vrea fara sa il intrebe nimeni de ce a facut-o.

• Upvote 2

Habar n-aveți cât de mult ne puteți impresiona atunci când apare un user nou util comunității pe care-l putem ridica în slăvi că e "ce trebe". Și apoi să dați bomba că ați avut în trecut cont și a fost banat, atunci se vede schimbarea și o să ne câștigați respectul nu tânguindu-vă și ascunzându-vă după perdeaua timpului crezând că totul s-a uitat și iertat. Dacă intenția e să o luați de la 0, faceți-o în mod proactiv.

• Upvote 2

17 hours ago, mannnu said:

Salut , ce faci ? 

:( Banned

2 hours ago, Webz said:

Salut , ce faci ? 

:( Banned

Please login or register to see this link.  <- a luat unban pe contu asta si a luat ban pe contul 'nou'.

Nu mai fa offtopic.

//scuze de offtopic dar nu m-am putut abtine sa nu raspund.

/// LE: Please login or register to see this link.  sub nume e scris mare " Active Members " iar sub "About mannnu" e scris " Rank  Banned

"

mindfuck

Edited by dark-angel
LE

35 minutes ago, dark-angel said:

Please login or register to see this link.  <- a luat unban pe contu asta si a luat ban pe contul 'nou'.

Nu mai fa offtopic.

//scuze de offtopic dar nu m-am putut abtine sa nu raspund.

/// LE: Please login or register to see this link.  sub nume e scris mare " Active Members " iar sub "About mannnu" e scris " Rank  Banned

"

mindfuck

Da. e putin #mindfuck, suntem constienti de problema asta si anume ca userii banati nu apar ca fiind banati, doar daca sunt mutati manual iar cei carora li se scoate ban-ul, trebuie mutati manual si ei, altfel tot ramane acel title. Ar fi ideal si daca ar notifica userii ca un post/thread a fost raportat deja pentru a nu se trimite 10 reports pentru acelasi lucru. Vreun coder inteligent care vrea sa ajute? @Webz te oferi? :-"

1 minute ago, aa7670 said:

Da. e putin #mindfuck, suntem constienti de problema asta si anume ca userii banati nu apar ca fiind banati, doar daca sunt mutati manual iar cei carora li se scoate ban-ul, trebuie mutati manual si ei, altfel tot ramane acel title. Ar fi ideal si daca ar notifica userii ca un post/thread a fost raportat deja pentru a nu se trimite 10 reports pentru acelasi lucru. Vreun coder inteligent care vrea sa ajute? @Webz te oferi? :-"

Python only :))