Jump to content
tjt

Islam - Effects on Germany

Recommended Posts

Probabil ai altceva mai bun de facut decat sa urmaresti chestia asta.Tarile pe unde vor ei sa treaca ii pot inregistra ca refugiati.Ei nu vor.60k din 300k sunt inregistrati.Cand au inchis gara din Budapesta si in final i-au dus cu autocare la granita cu Austria s-au cacat pur si simplu in autocare.Erau 20 cm mizerie.Aia ce au luat-o pe jos au lasat 60 tone de gunoaie.Celor din Danemarca le-au taiat 50% din ajutoare si au inceput sa "migreze" spre Suedia.Si vorbeau despre ajutoare ca "salariu".USA intr-un timp au spus ca ei ofera 4 miliarde $.Ei care isi bat propria moneda.In USA varsta la care un tanar pleaca de acasa e 18 ani.Statul le ofera de toate.

Daca o iei pe alta parte unul din Republica Moldova trece inot Prutul si il toarna in Romania si il trimite in tara lui cu dosar penal.E mult de zis,dar daca nu privim din aceeasi perspectiva,nu are rost.

Asa si? Tu nu intelegi ca toata aceasta criza a refugiatilor e alimentata de alte tari, iar in Europa fiecare tara o exploateza politic/economic. Nimanui nu ii pasa ce fel de oameni sunt.

Lucrurile se pot schimba repede, un mic atentat, un lider extremist (deja incep sa apara din ce in ce mai multi). Din ce am citit multi europeni sunt in isis. Daca a fost asa usor pt o grupare jihadista sa atraga atat de multi oameni ce impiedica sa se intample acelasi lucru, invers, impotriva lor.

De vina pt aceasta situatie este Grecia care nu a aparat cum trebuie granitelr UE .

Link to comment
Share on other sites

Abia astept sa se integreze aici si sa va faca mana asa punishment-for-reading-bible.jpg?w=403&h=333 , daca va masturbati , o sa va ascundeti intr-un buncar sa dati o laba de 5 minute , si o sa iesiti afara din buncar si o sa va miroasa aia mana si o sa te taie drq , is prea idioti au ramas in urma si inca se omoara pentru religie si lucrurile astea idioti lenesi

Link to comment
Share on other sites

Muslim father strangled daughter, 19, to death in 'honour killing' after she was caught stealing condoms for sex with her forbidden boyfriend in Germany

Muslim father strangled daughter, 19, to death in 'honour killing' in Germany | Daily Mail Online

Cases like these will be common in Germany from now on.

Edited by sirianu
Link to comment
Share on other sites

Muslim father strangled daughter, 19, to death in 'honour killing' after she was caught stealing condoms for sex with her forbidden boyfriend in Germany

Muslim father strangled daughter, 19, to death in 'honour killing' in Germany | Daily Mail Online

Cases like these will be common in Germany from now on.

Oameni batuti in cap. Am dat si eu click pe linkul tau si nu pot decat sa remarc ce frumoasa era fata, ma asteptam sa fie asemanatoare cu cele din etnia rroma, dar nu, o fata chiar frumoasa. Pacat. Dumnezeu s-o ierte !

Link to comment
Share on other sites

Oameni batuti in cap. Am dat si eu click pe linkul tau si nu pot decat sa remarc ce frumoasa era fata, ma asteptam sa fie asemanatoare cu cele din etnia rroma, dar nu, o fata chiar frumoasa. Pacat. Dumnezeu s-o ierte !

"honor killing" e o normalitate la musulmani

alte tampenii Ce se intampla cu o femeie musulmana din India, dupa ce sotul ei striga cuvantul "talaq" de 3 ori. "Toate urasc acest cuvant"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...