Jump to content
dabesteva

Aparatul de cafea HACKED

Recommended Posts

Vineri,cand nu aveam ce face, mi-am luat un suc de la automatul de cafea din scoala si,vazand ca am o moneda mai veche, am incercat-o si merge,o ia ca fiind 10 bani.Moneda este 5 LEI din anul 1993; greutatea este acceasi cu cea de 10 bani.Azi am bagat 5 monezi din astea si iar mi-am luat suc,dupa care am mai bagat inca 3 monezi si am apasat pe buton sa mi le dea inapoi.HOPA!!! In loc de 3 monezi mi-a dat 4 (trebuie sa tii apasat pe buton tare si mult-5 secunde).Dupa cateva minute pierdute in sfarsit mi-am recuperat cele 5 monezi pentru suc.I-am facut cinste si la un coleg cu o cafea.Nu stiu daca la toate aparatele merge,insa la al meu merge!Maine incerc sa vad care este moneda cu greutatea celei de 50 de bani.Aparatul este facut de firma ICS dar cred ca merge pe orice tip de aparat.

Deci,uita-ti monezile cu care am incercat:

5 Lei (1993) -succes (10 bani)

1000 Lei (2003)-rateu

5000 Lei (2003)-rateu

~Dabesteva

Link to comment
Share on other sites

Vineri,cand nu aveam ce face, mi-am luat un suc de la automatul de cafea din scoala si,vazand ca am o moneda mai veche, am incercat-o si merge,o ia ca fiind 10 bani.Moneda este 5 LEI din anul 1993; greutatea este acceasi cu cea de 10 bani.Azi am bagat 5 monezi din astea si iar mi-am luat suc,dupa care am mai bagat inca 3 monezi si am apasat pe buton sa mi le dea inapoi.HOPA!!! In loc de 3 monezi mi-a dat 4 (trebuie sa tii apasat pe buton tare si mult-5 secunde).Dupa cateva minute pierdute in sfarsit mi-am recuperat cele 5 monezi pentru suc.I-am facut cinste si la un coleg cu o cafea.Nu stiu daca la toate aparatele merge,insa la al meu merge!Maine incerc sa vad care este moneda cu greutatea celei de 50 de bani.

~Dabesteva

sa pui si o poza

sa ma imbat cu cafea cu lapte =))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...