1)Cum se face virtualizarea unui sistem de operare online ? Ma refer la genul de sisteme de operare la care te conectezi prin VNC ,poti naviga pe internet si sunt tot timpul online nedepinzand de un anumit individ ,nu la cele pe care le accesezi prin browser . 2)Presupunand ca vrei sa oferi serviciul asta unui numar de 10 useri in asa fel incat fiecare sa aiba user si parola diferite , sistem de operare diferit ,spatiu de stocare diferit si o anumita banda pentru navigare pe internet ,cum se poate face asta si de ce ai nevoie ?