Jump to content
sof

rstcenter.blogspot.ro REAL sau NU ?

Recommended Posts

da Syn acum am descoperit si eu butonul de edit :)

sunt in total agree with you cum se zice dar sa impui TOS nu e chiar ok... pe langa faptul ca se citesc mesajele private , adresa de IP,  adresa de email, activitatea, semnatura..etc

Impune TOS fara sa culegi datele utilizatorilor.

Cred ca beti o luna daca a-ti avea un script de preluare MAC Address ::))

Edited by sof
Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, SynTAX said:

Eu chiar sunt curios ce fumezi ca eu dau si 300 pe gram si nu ajung ca tine.

PS: rog un moderator sa puna din nou postul baiatului, dinainte de edit.

 

Cum sa recunoasca::)))

 

Nytro e nume de cod pentru locotenent Tanase Sergiu din MAI sri DIVIZIA 7 INFORMATICA

Syntax lucrator inginer IT  colaborator SRI/MAI din 2011

Hade, Aelius, ..etc conturi fictive la angajati MAI SRI DIICOT

 

Ce pula mea mestecati aicea ?

 

mascati.jpg

 

Problema este că există o voluptate a submisivității la politicienii noștri. Una care îi duce să ajungă la firescul replicii domnului Iohannis, al cărui zvâcnet al demnității nu a putut merge mai departe de: „măcar sunt sluga americanilor

Edited by galaxyx
Link to comment
Share on other sites

Acele lucruri au fost postate de un frustrat ce a luat ban de prea multe ori, atat si nimic mai mult. Nu sta nimeni sa va monitorizeze pe voi ca dati cu "flood-ul in facebook". Daca informatiile de acolo ar fi fost reale, probabil ca un sfert din forum primea cel putin cateva amenzi, ca sa nu vorbim de mai mult. Atat timp cand esti interesat doar de securitate, nu ai de ce sa iti faci griji pe forumul asta, daca te intereseaza magariile, atunci nu ai ce cauta aici. Cat despre protectia datelor, esti constient ca legislatia Romaniei nu le permite asa ceva, si ca daca ar face asta moderatori ar fi cei trasi la raspundere? Dupa ce ca platesc din buzunarul lor ca sa tina forumul sus, sa avem un loc unde sa invatam cu totii, mai trebuie sa isi puna si imaginea, joburile si libertatea la bataie pentru noi deoarece cativa frustrati prefera sa faca magarii pe aici in loc sa invete una alta? Iar daca la tine sa stii despre ddos la 18 ani e ceva(chiar si acum 5-10 ani) atunci e destul de clar ce te intereseaza pe tine.

Link to comment
Share on other sites

sunt total de acord cu el :)) 

EDIT: daca cineva de pe forum posteaza in sectiunea SHow Off ceva legat de government si institutii alt statului , imediat `cioc-cioc-cioc` , de unde plm sa faca aia rost de ip , daca tu folosesti adresa ta I.P numai aici pe forum . E la mintea cocosului :))

 

Edited by DigitalKid
plm
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Da a-ti avut dreptate posturile de pe acel blog sunt facute de un frustrat probabil cum ai zis ca a luat mai multe "banuri" pe forum. Forumul din cate vad este open-mind si deschis pentru toate categoriile de utilizatori, si astept cat mai multe persoane sa se inregiostreze pentru a capata cunostinte in domeniul -

 

Imi cer scuze dar si eu am fost dus in erorare de anumite persoane

traiasca sri, rstforums este de incredere :P

ca sa va demonstrez ca este de incredere cereti ce vreti aici (daca nu ma salta ::)) )

oricum s-a facut caterinca pe acest thread / subiect fara nimic concret, vreau si eu un admin / moderator sa spuna ca nu a vorbit cu un gabor in ultimul an, eu nu am vorbit in utlimul an cu un gabor voi ceilalti?

Inainte adminii vechi se suparau daca le ceream asa ceva ca si parlamentarii... #colectiv ::)))

Edited by sof
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...