Jump to content
CODEX

Cum sa faci un virus / trojan / keylogger indetectabil 100%

Recommended Posts

In acest tutorial vei invata cum sa faci un virus / trojan / keylogger etc.. nedetectabil 100% !

1. I-ati trojanul / keyloggerul sau virusul si pregateste-l ...

2. Download Software Passport (Armadillo) by Silicon Realms

* Aces program te va ajuta sa faci virusul nedetectabil

DOWNLOAD : LINK 1 RS

LINK 2 ( obligatoriu emailul tau deoarece iti trm pe mail de unde sa-l iei )

3. Instalezi programul

4. Il deschizi va arata cama sa :

softwarepassportzh3.jpg

5. Acum downloadati settingurile gata facute pentru a nu mai avea voi mult de munca !

DOWNLOAD : AICI si

AICI

Downloadat de pe amandoua linkurile deoarece aveti nevoie de ambele file!

6. Le downloadati si le puneti in acelasi folder amandoua fiserele , oriunde in PC

7. Acum daca aveti deschis programul Software Passport da-ti clik in stanga pe " Loading Existing Project " si mergeti la fisierul project.arm acolo unde l-ati salvat

8. Undeva in centru aveti " Files To Protect "

* Stergeti ce e in chnar ( clik pe el si apoi minus > OK )

* Da-ti pe PLUS si selectati virusul sau keyloggerul

9. Mai jos aveti Build Project . O sa va apara mai multe ferestre !

* Voi da-ti doar Yes si OK

10. Acum aveti un virus nedetectabil

PENTRU A VERIFICA INTRATI AICI : www.virustotal.com

Uploadati fiserul dumneavoastra si o sa vedeti ca nu gaseste nimik

BAFTA !

Link to comment
Share on other sites

Cu virus maker nai parte de virusi Buni si de calitate .... Cel mai frumos e sa iti faci propriul virus asa cum iti place, ca sa il poti modifia cand apar update-uri la antivirus ... Bun Hai sa trecem la antivirus Programul e un pic mai vechi mi se pare si daca aveti update-uri facute .. normal ca virusul dmnea voastra e detectabil ... Cum zicea begood depinde de av

Link to comment
Share on other sites

@reeddeer poate era binduit

si cu winrar nu poti sa faci virusi , cred ca se refera la crearea sfx-urilor , da cand sunt extrase fisierele undeva av-ul le scaneaza automat deci nu e buna ideea (av-ul scaneaza in background fisierele care sunt folosite) , o solutie ar fi sa iti faci un troian ceva si sa il tii privat

Link to comment
Share on other sites

Corect cu winrar nu poti sa faci virusi.

Ce e curios la mesajul pe care l-am primit:

este .exe dar are 2 fisiere (unul rtf unul .exe). Cand dau dublu click pe el imi deschide(dezarhiveaza fisierul original) doar fisierul .rtf. Nu imi arata niciunde vreun fisier .exe in afara de cel downlodat.

Aici nu inteleg.

Link to comment
Share on other sites

Am inteles asta: iei 2 fisiere: unul .exe unul .doc, le pui intr-o arhiva .rar dupa care cu winrar convert archive to SFX, SFX options, unde ai run after extraction ( de exemplu dau fisier .doc) si ai run before extraction (de exemplu dau fisier .exe) si ai fisierul final convertit la SFX, de ex ceva.exe.

Cand dai dublu click pe ceva .exe iti extrage si executa si fisierul .exe si fisierul .doc.

Aici e singura nelamurire la mine.

Imi raman 3 fisiere (cel SFX, cel .exe si .doc) pe cand la programul pe care l-am primit raman doar doua (cel SFX si cel .rtf).

Cum?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...