Jump to content
C0nfigurati0n

Yahoo ID Locker

Recommended Posts

Bun , imi pare rau ca iti spulber visul , dar sa incepem .

1. Am luat programul de curiozitate , sa vad daca chiar asa este , evident NU !

2. Chestia asta o poti face manual , oricum felicitari pentru program .

3. Ca sa'ti dovedesc ca te inseli fai urmatoare chestie :

- fa un id fake ( daca nu ai unu deja )

- acum deschide YM , scrie id'ul si baga parola gresit de 3 ori parca era , incearca de 5 sa fii sigur .

- Be happy ! , tocmai l'ai blocat , dar nu pentru 12 ore , ci doar pe acel IP !

- Acum daca ai ip dinamyc schimbal , daca nu intra pe meebo.com sau pe mail.yahoo.com , introdu id'ul , si parola adevarata . Acum incearca iar sa te conectezi pe YM cu user si parola adevarata . UPSY ! Merge :o .

4. Concluzia ?

Degeaba ai facut tu chestia asta sa " sa blochezi id'ul " , pentru ca persoana care detine id'ul evident are IP diferit .

5. De ce pana mea peste tot pe unde ' calc ' , toti vor sa sparga id'uri de mess ?

6. Vai n'am scris atat in 12 ani de scoala 8-|

Edited by sakdat
Link to comment
Share on other sites

5. De ce pana mea peste tot pe unde ' calc ' , toti vor sa sparga id'uri de mess ?

6. Vai n'am scris atat in 12 ani de scoala 8-|

Cine pm vrea sa sparga id-uri de mess ? //ai gresit adresa zbori pe h4cky0u..acolo ai sa gasesti baieti mai inteligenti..nu ca noi

Concluzia... e stiuta cred si de ei dar vor sa-si testeze "calitatile de programatori" =) ce penibil suna :P //deci draga nu e ceva nou =)

De prezentare ai auzit ?

Link to comment
Share on other sites

Cine pm vrea sa sparga id-uri de mess ? //ai gresit adresa zbori pe h4cky0u..acolo ai sa gasesti baieti mai inteligenti..nu ca noi

Concluzia... e stiuta cred si de ei dar vor sa-si testeze "calitatile de programatori" =) ce penibil suna :P //deci draga nu e ceva nou =)

De prezentare ai auzit ?

La 7 dimineata , eram destul de obosit , greseala mea m'am exprimat prost , oricum si asta ar vrea majoritatea .

Iar despre prezentare... nu cred ca esti obligatoriu nu ? , important e sa citestc regulile forumului.

Link to comment
Share on other sites

SadKat

Daca esti prost esti prost asta este:

In plm, normal ca til gaseste anti virusul.. este booter.. doamne...

Benny_loppa: Cand se blockeaza un ID pe yahoo normal se blockeaza pentru 12 ore daca cautai pe net aflai, sau sal banneze... este un program care logheaza un id de foarte multe ori (999999999999999) cu o parola gresita, incearca u si o sa vezi..

In fine, lasatima dreaq daca este ceva sa stearga un admin sau un mod topicul

Link to comment
Share on other sites

SadKat

Daca esti prost esti prost asta este:

In plm, normal ca til gaseste anti virusul.. este booter.. doamne...

copil de 16 ani (daca ii ai si peaia) , aratami si mie unde zisai eu ca e detectat de antivirus , am zis eu asa ceva ? , ah si inca ceva e sakdat nu sadkat. Deci care e prostu , eu sau tu ca nu stii sa citesti ?

Ah si cat despre benny.. nu cred ca e ' b00t ' , cel putin tie iti da lectii ;)

Link to comment
Share on other sites

Nu am zis ca este Noob Benny si scuze Sakdat ca am vb asa...

in fine.. despre program:

Blockeaza un Id de mess, gata ce plm mai vreti? (uni)

Faceti manual nu ma intereseaza>

cat despre *ocx nu este greu.. daca stiai.. (este un ocx care trebuie registrat, daca ai fi folosit vreodata vrun booter (yahoo) nu ar mi mai trebuit. in Fine:

Cat despre benny_loppa nu am nik cu el si nu am zis ca este noob.. si daca am zis cer scz.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...