Jump to content
Hertz

Parerea mea despre RST

Recommended Posts

Sa-mi exprim si eu putin parerea despre "noul" RST.

Inainte frecventam zilnic si stateam ore intregi pe RST,citeam,scriam,frecam,faceam..ca aveam ce,erau subiecte noi,chestii interesante...vulnerabilitati noi descoperite,cate si mai cate.

Acu(si din pricina faptului ca am mult de lucru),frecventez mai rar RST-ul,dar si cand intru,ies la fel de rapid,exceptand momentele cand am chef sa mai citesc cate o aberatie,o gluma proasta.. sau chestii de genul.

In ultimu' timp vad numa idiotenii peste idiotenii pe forum,nimic calitativ..numa OFFTOPICU se executa,restu die(); .Pana si userii mai de doamne ajuta s-au plictisit atat de rau incat fac farse de lehamite..(cea cu HellGate).

N-am prea mai vazut userii de calitate sa activeze..neme,kw3,flama,piter,virus..ahead.. chiar toti sunteti pusi pe munca in perioada asta.

Apoi CMS ul.. am vorbit cu kw3,de 2 luni tot nu e gata.. daca era sa se lucreze la el in 1 saptamana il terminau si numai flama cu ahead impreuna.Daca era gata cms-ul puteam face si ceva nou(kw3),ce ma tot strofoc eu de cateva luni sa punem pe rst..dar pwla n cur.

Si inca..si dupa conpizdador,tot mai vin gramezi de prosti.Parerea mea umila =D e ca pana la urma RST nu e un loc unde sa vina ratati care nu stiu cei View Source sa invete de aici..io as zice sa se dea un off la Register,sa se faca curatenie generala intre useri si apoi sa se bage ceva un minichallenge la inregistrare,ca sa nu intre si prostii.Pana la urma exista destule siteuri de unde noobi sa invete bazele "hackingului,crackingului pwla n pizda bahoi" .

Pareri?!

Link to comment
Share on other sites

dar daca voi nu aveti timp gandti-va ca sunt copii mai mari sau mai mici care si asa nu au ce face decat sa stea pe forum - lumina apa mancarea hainele si taxele le platesc parintii..si ei nau timp destul

De ce nu le oferiiti un moderator sau ceva ca sa ajute ?

De exemplu paX e destul de activ intra des si pot sa zic ca stie destul de bine in ale informatici si "hackingului " totul e sa ai incredere in alti..nsuh..decideti voi

dar hertz are dreptate...mai demult intram in fiecare zi si gasesam lucruri noi mereu ..acum numa copy paste de pe unde se poate si nici macar un tutorial facut cum trebuie si putina importanta..

Link to comment
Share on other sites

Eu am vazut Offtopic exagerat de mult la toti userii activi , inclusiv la mine . Mult prea mult . Oricum ideea cu challenge-ul nu mi se pare foarte buna . Nimeni nu se naste invatat . Iar pe site-urile de kkt nu au ce invata . Mai degraba incep cu RST si invata ceva decat sa fie "hackeri",admini pe forumuri idioate ... E mult de munca la CMS ... Si cum a spus sys au si ei viata lor . Iar pe site ar trebui facuta putina ordine intre userii activi . Ei fac offtopic si strica toate topicele . Nu cred ca am vazut de cand a revenit RST pe cineva cu posturi bune . Si eu , nu stiu ce s-a intamplat cu mine ... Plctiseala ...

Link to comment
Share on other sites

sysgh0st are dreptate.va plangeti ca nu sunt posturi de calitate.daca nu sunt de ce nu faceti voi?asa isi zic toti:"de ce nu sunt posturi de calitate?" dar nimeni nu ia masura "hai ba sa fac si io un post de calitate nu sa astept dupa altii sa faca".

man da ce te bagi ca musca in kkt si de cand iti permiti sa ceri socoteala altora cand u nu faci nimic

Link to comment
Share on other sites

man da ce te bagi ca musca in kkt si de cand iti permiti sa ceri socoteala altora cand u nu faci nimic

eh,in locul tau nu as deschide gura,daca ma uit la ce ai facut pe forum,numai posturi de calitate.dar,nu are rost sa ma cert cu nimeni,mai ales cu tine,pentru ca nu-mi pasa de tine si nu iti dau sansa sa mai faci un post de rahat aici.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...