Jump to content
zbeng

Cereti-mi tutoriale

Recommended Posts

in primul rand tin sa multumesc echipei rst dar in special lui zbeng si lui nemesis pt ca ei ne ajuta mai mereu cu ceea ce avem nevoie...si in 2-lea rand as asvea o rugaminte la tine zbeng...daca ai putea sa imi dai si mie putina mura in gura cu cel brute force...daca s'ar putea un filmulezt sau ceva poze..plecaciuni as face :) ..deci as dori un tutorial pt brute force cum sa il folosesc pt un login.php :) ..ms anticipat (intradevar nu am cele 30 de posturi dar promit ca am sa le fec cu folos nu spamuind..nu am avut cand sa le fac deoarce is cam nou pe aci)

Link to comment
Share on other sites

Mam gandit ca aici sa imi cereti ce tutoriale vreti si in maxim 24 ore sa vil postez

REGULA SA AI +30 POSTURI [daca nu e bun rog un admin sa stearga topicu]sau sa mai puna el vro regulal

presupun ca zbeng nu a inclus in aceasta categorie si tutoriale de genul:CQ killer" sau cum sparg un id de mess!si nu mai cereti si voi tutoriale care deja sunt postate!

Link to comment
Share on other sites

Niste tutoriale daca se poate prefer in romana despre

cookie , cookie steeler ( cum sa furi cookie ) , si tot ce tine de XSS cu cookie si cu chesti asta de a fura cookie !

Va rog frumos ..nu-mi dati tutorialele video ale lui slik ca le am si nu prea aminteles partea aia cu cookie steler ! '

MS

Link to comment
Share on other sites

nu a gasit nimeni cu mailu personalizat? :(:-?

iti trebuie un host care-ti da voie sa dai fake mail (nu o sa primesti raspuns, doar de trimis). Un smtp free adica. Si cauta pe google un php mailer sa il uploadezi acolo. Am si eu unul dar nu pot azi sa dau de el, cred ca e oricum publicat prin tutoriale.

Niste tutoriale daca se poate prefer in romana despre

cookie , cookie steeler ( cum sa furi cookie ) , si tot ce tine de XSS cu cookie si cu chesti asta de a fura cookie !

Va rog frumos ..nu-mi dati tutorialele video ale lui slik ca le am si nu prea aminteles partea aia cu cookie steler ! '

MS

de ce nu? ia doar partea a doua a video-ului pentru inceput, nici eu nu am inteles inca partea cu adsense. Confectioneaza-ti linkul si trimite-l pe email. Nu se poate spune nimic nou intr-un tutorial; eu chiar habar n-aveam ca exista asa ceva pana am vazut video-ul.

Link to comment
Share on other sites

Tutorialele video de la 3dbuzz pentru photoshop si pentru mult mai multe programe in gen , de la lynda.com inclusiv tutoriale video 3ds max ( Character animation .miscare ,dialog, ..)

Nu pot sa-mi dau cu pararea cat sunt de bune , da sunt video si tre` sa intelegi cat de bou ai fi . Faci ce face ala pe acolo :)

* Pe siteu oficial sunt pe bani , da nu cred ca nu gasesti daca cauti un pic pe google :{

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...