Jump to content
c0smyn

CS 1.6 Anti Screen-Shot + WallHack

Recommended Posts

Am tras programul de curiozitate,pentru ca eu stiam ca nu exista cod pentru cs care sa se dezactiveze in momentul in care iti sunt facute screen-shot-uri,desi pe multe forumuri se vorbeste de asa ceva.

Eu am apreciat toate posturile pe care le-ai facut ca sa nu mai zic de continutul lor,numai ca programul asta mi-a generat niste erori de cacaoin windows,si nici nu ma obosesc sa-mi dau seama de ce,dar daca tu l-ai postat special pentru asta sa stii ca le dau dreptate celor care te acuzau din motivele care te acuzau;).

Astept sa vad ce parere au altii care l-au mai descarcat!

Link to comment
Share on other sites

Am tras programul de curiozitate,pentru ca eu stiam ca nu exista cod pentru cs care sa se dezactiveze in momentul in care iti sunt facute screen-shot-uri,desi pe multe forumuri se vorbeste de asa ceva.

Eu am apreciat toate posturile pe care le-ai facut ca sa nu mai zic de continutul lor,numai ca programul asta mi-a generat niste erori de cacaoin windows,si nici nu ma obosesc sa-mi dau seama de ce,dar daca tu l-ai postat special pentru asta sa stii ca le dau dreptate celor care te acuzau din motivele care te acuzau;).

Astept sa vad ce parere au altii care l-au mai descarcat!

pai daca tu ai windows modified by "gigi becali" cu patch`uri sau cn stie ce cacaturi cum draq sa iti mearga..

data viitoare sa precizezi si ce erori apar

Link to comment
Share on other sites

Sunt curate ambele executabile ... dar nu asta e problema .

Jucati naibii cinstit . Joc CS de vreo 10 ani si nici macar nu am incercat coduri , asa de curiozitate , sa vad cum e. Sunteti tare slabi daca voi folositi coduri . Ce

placere o mai fi , sa joci codat ?

Link to comment
Share on other sites

Nu inteleg de ce va chinuiti cu chestii minore la cs ..knd aveti 2 optiuni:

1-Joci curat fara coduri

2-Nustii sa joci curat esti n00b iti bagi in sereny7y si ai scapat ai ce doresti aim,wall,norecoil,wallhack,esp si nu iese in poza garantat 100%

1. Nu oblig pe nimeni sa joace cu coduri sau fara.

2. Aim`u se vede clar cand tragi, cum iti tremura tinta , cum sare dintr`un player in altu iar adminu iti v-a da ban imediat.

3. Poti juca cu antiss fara nici o grija pozele vor fi curate ... chiar daca tu ai wall hack...

a spus un mare savant .. care a verificat comanda cu comanda din programul pe care l-am creat.

Link to comment
Share on other sites

Faza cu pozele care se salveaza in C:\ merge da faza cu wallu nu merge.

95292760.png

EDIT1

Vreau sa stiu daca merge la vreo cineva:)

Inainte ma disperam cu SilentAIM.. da e cam nasol :))

cel mai probabil antivirusu ti-a detectat wallhack`u si l-a sters ..

dupa cum am spus wallhack`u nu e facut de mine si este vazut ca virus.

Link to comment
Share on other sites

Guest Nemessis
1.wallu nu merge

2.pozele normale facute de admin se salveaza la dimensiunea 901kb iar cele care faci cu ALT folosind anti_ss salveaza pozele cu alta dimensiune (938kb parca).

Un admin inteligent ar da ban automat [dot]

Nu exista admini inteligenti pe un joc retard.

Link to comment
Share on other sites

Propun ban c0smyn

Deci mai baiete in primul post ai pus acolo

Autor c0smyn si lala ca e facut de tine

cand alti baieti mai despteti au descoperit ca e un virus te-ai si scos , "dupa cum am mai zis nu e facut de mine " ..cum si unde ai mai zis tu ma ?

Exact ca la faza cu mine mi-am bagat singur virusul tau si a trebuit apoi sa invat cum sa il scot dupa ce mi-ai blocat o gramada de programe.

Deci daca va pierdeti parole nu va mai merge windowsu sau alte chestii ..sa nu ziceti ca nu v-am zis .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...