Jump to content
Raven

salvia divinorum

Recommended Posts

Cum puteti sa consumati asa ceva? Un om drogat, euforic, e un om slab. Cineva te-ar putea omori in 19 feluri diferite in starea aia :))

offtopic: un om adevarat care traieste in transee. Se uita mereu peste umar dupa ala care vine sa-l omoare...

ontopic: Iaar? ma da cumparati-va si traiti efectul si gata, am dat si eu 500 de mii pe la weed shop de curiozitate si m-am lasat de astea... chiar, daca imi ziceti ca e la weed shop, cat costa si se merita imi iau si eu.

overtopic: Am salvia la plic de la raionul de condimente. E buna de ceva? In afara de macerata cu vin roshu pentru purcel.

Edited by loki
Link to comment
Share on other sites

cel mai mult mi-a placut "Pulse"... razi vreo 30 de minute si apoi te cuprinde o stare de bine plus ca e foarte relaxant la sfarsit ... in rest pot sa zic ca "Magic" mai e bunicel.Pentru "boboci" recomand Pulse.

Am plecat sa ne drogam,dom dom sanaltam

Dupa blocuri sa fumam dom? dom sanaltam \:D/

Link to comment
Share on other sites

Fumatul e o prostie ,alte droguri..alta prostie si mai mare .Vrei sa treci peste o perioada grea sau sa te simti bine ,bea ceva ,fa-te craci ,a doua zi o sa te doara capul sau poate nu .Fa bani multi dintr-o combinatie ,agata o pizda tare ,condu o motocicleta puternica cu 250km/ora ...sunt multe feluri in care poti sa-ti cresti adrenalina ,in niciun caz drogurile .Drogurile ,oricat de usoare sunt, te fac sclav cu timpul ;)

Link to comment
Share on other sites

Fumatul e o prostie ,alte droguri..alta prostie si mai mare .Vrei sa treci peste o perioada grea sau sa te simti bine ,bea ceva ,fa-te craci ,a doua zi o sa te doara capul sau poate nu .Fa bani multi dintr-o combinatie ,agata o pizda tare ,condu o motocicleta puternica cu 250km/ora ...sunt multe feluri in care poti sa-ti cresti adrenalina ,in niciun caz drogurile .Drogurile ,oricat de usoare sunt, te fac sclav cu timpul ;)

si asta este din B.U.G. Mafia? :)))))

Link to comment
Share on other sites

Posibil sa-mi fie vorbele inspirate din hip~hop -ul romanesc pentru ca ascult foarte mult ...dar nu e cu intentie .

Ceea ce nu intelege lumea (din punctul meu de vedere) este ca nu mai sunt timpurile din 98 sau ma rog, vremurile de care tot 'povesteau' in rap de-al de B.U.G. Mafia, La Familia etc. majoritatea inca ii asculta (melodiile vechi) si eu ascult unele melodii dar cand ii vad pe unii ce se cred exact ca aia din versuri PE TIMPURILE ASTEA, imi vine sa-i scuip, mai ales pizdele, nu le suport sa mor eu, dau din cap ca si cum ar rezona cu ce zic aia, de parca ele au trait ce povestesc aia si oricum nu a fost mare scofala

p.s.: 90% din toti banii facut pe vremurile alea ar trebuii sa ii se duca lui 2Pac la cat l-au furat

p.s.2: scuzati off topic-ul

on topic: check this out:

:: 1:24 lol
Link to comment
Share on other sites

offtopic: si bautu e un drog, si pastilele pe care le iei dupa din cauza ca te doare capul... Si tigara. Difera doar instalarea dependentei: zile pt tigara, ani pt bautura, pastile, droguri n-am de unde sa stiu dar se zice ca mai greu decat nicotina. Hai sa o lasam cu versurile ca parca il vad pe unu cu hashu-n gura si vodka-n mana ascultand hip-hop (sau hip-hop-manele (vorba lu Lady-proxy).

on: topicul este despre drogurile legale mai precis salvie. Majoritatea sunt legale pentru ca nu dau [prea repede] dependenta (contin prea putina substanta activa) - implicit efectul e aproape zero - iar celelalte (printre care si salvia cred) probabil nu au fost discutate daca sa fie sau nu legalizate.

Edited by loki
Link to comment
Share on other sites

on: topicul este despre drogurile legale mai precis salvie. Majoritatea sunt legale pentru ca nu dau [prea repede] dependenta (contin prea putina substanta activa) - implicit efectul e aproape zero - iar celelalte (printre care si salvia cred) probabil nu au fost discutate daca sa fie sau nu legalizate.

ciudat fiindca eu am gasit in majoritatea shop-urilor legale legate de droguri (usoare) - unele numindu-se gen: Spice High Shop etc. - dar erau de 'nivele' mici, gen x2 x6 x12 dar costau nu gluma :D

psst: s-au inchis din cauza unei legi date (din cate am auzit eu)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...