Jump to content
Guest Nemessis

Alegeri

Recommended Posts

Nu stiu de ce, dar am o banuiala ca in afara de Nemessis si poate inca unul, maixm 2, restul nu au drept de vot si habar nu au despre ce vorbesc. Majoritatea, si nu numai cei care nu au drept de vot, ci si o foarte mare parte din cei cu drept de vot, stiu tot atatea despre politica cate stie un pinguin despre fuziunea nucleara ( 'Lee Smoolin' ). Asa ca, daca nu stiti despre ce e vorba, despre cum a fost cu Iliescu, mai bine nu va bagati. Nici eu nu stiu prea multe de accea nici nu ma bag.

PS: Am votat si voi vota cu Basescu. Cel putin de la el am auzit cate ceva. Cel putin el se ia "la tranta" cu "unii". Am auzit ca ar desfiinta 112 organizatii guvernamentale inutile, si altele. Nu ca as crede ca va face acest lucru, dar de la Geoana nu am auzit nimic. Doar balarii stupide: "locuri de munca..." - intrebati parintii cu era pe vremea lui Ceausescu legat de locurile de munca.

Indiferent pe cine ati vota, in viitor, daca va iesi cel pe care l-ati votat, si nu va va placea ceva la tarsoara noastra, dati-va doua palme, si aduceti-va aminte pe cine ati votat.

Si inca o data, mergeti la vot si "futeti-va" singuri, nu ii lasati pe altii sa va "futa".

Link to comment
Share on other sites

Guest Nemessis
YouTube - BASESCU LOVESTE IN FATA UN COPIL.flv

pe nimicul asta il veti ca presedinte?

Decat sa fiu condus de un NIMIC ca asta mai bine sa invie ceausecu si sa dea o lovitura de stat. Sau mai bine emigrez in somalia.

Cauta pe net despre cati oameni au fost nenorociti fizic de Iliescu si mineriadele lui. Clipul este discutabil din moment ce femeia care plangea si barbatul de langa pustan au dezmintit ca baiatul a fost lovit.

Mai multi oameni din cinematografie au declarat ca e trucaj si probabil vom afla daca e sau nu trucaj in urmatoarele zile cand se va face o expertiza.

P.S. - id-ul pustiului "lovit" marius19_boy4u. Locuieste in Spania momentan si il cheama Marius Istratoiu. Nu veti gasi prea curand id-ul lui prin ziare sau televiziuni pentru ca ziaristii sunt idioti.

P.S. 2 - si eu l-as fi capacit pe un cordit obraznic. De fapt am facut-o de o gramada de ori. Unul din aia capaciti de mine a ajuns sa le dea in cap la oameni tocmai pentru ca ma-sa si tacsu nu i-au dat educatia potrivita. Real sau nu clipul, ia in calcul cati oameni au MURIT la mineriade.

Link to comment
Share on other sites

Iar pustiul a zis ca a fost impins, nu lovit :)

pan la urma ce mai conteaza: votantii au exact aceleasi preferinte ca acum 2 saptamani, nu cunosc pe nimeni sa zica "nu mai votez cu ala", iar copilul e al n-shpilea scandal bagat in coasta lui base de o presa care cauta ciolane la ora asta. Vorba romanului: PLM

Link to comment
Share on other sites

Fake !

Imaginile în care Traian B?sescu love?te cu pumnul un copil sunt trucate, sus?ine Sobi Cseh.

"E un trucaj ordinar. Se vede din pozi?ia bra?ului domnului B?sescu. Privirea e în jos, i-au scos bra?ul o secund?, apoi l-au pus. Se vede c? i-a mi?cat capul copilului. Cel care a montat scena i-a mi?cat copilului capul pe spate. Uita?i-v? la lungimea segmentelor bra?ului. Nu poate avea bratele atat de lungi", subliniaz? Sobi Cseh.

"De când cu computerul po?i s? faci orice. Dac? un erou nu-?i d? satisfac?ie, po?i s?-i faci orice. Po?i s? faci orice ?i s? nu se prind? nimeni. Po?i s?-l faci s? intre prin mul?ime ?i s? se bat?. Doar speciali?tii ar ?tii. Uita?i-v? la privirea pre?edintelui, e în jos, mâna e pozi?ionat? altfel. Po?i face un trucaj cu minimum de deformare a imaginii. Am mai v?zut astfel de cazuri, ?i când cu moartea lui Erba?u, când se f?ceau tot felul de reconsituiri ?i procurorii nu luau în considerare acest analize", a mai spus cascadorul.

Joi sear?, au fost difuzate presei imagini cu Traian B?sescu lovind un copil în campania electoral? din anul 2004.

Link to comment
Share on other sites

Guest Nemessis

Cu toate ca vreau sa il vad pe Base presedinte, nu pe Geoana, zic ca e real clipul. Descarcati clipul de pe realitatea.net ca e de o calitate mai ridicata si uitati-va cu mare atentie la toata faza. Ala de pe gardianul si ce mai gasim pe youtube se vad mult mai prost decat cel de pe realitatea.

Link to comment
Share on other sites

Copilu ala care are acum 15 ani a declarat ca doar l`a impins amical.Declaratia a fost difuzata de ProTV ,cat si o declaratie oficiala al unui expert in cadrul Ministerului de Interne care a declarat ca filmuletul este "o facatura" ( lipsa pixeli si imagini ingrosate ,la nivelul barbiei femeii)

De ce hotu` de Dinu Patriciu a adus "aceasta filmare" si sa dea declaratii si nu un om politic ?

In ziarul Curentul a aparut un document in care tovarasii Iliescu , Adrian "4 case" Nastase si Mircea Geoana in care se sfatuiau cum sa imparta C.E.C. , Posta Romana si alte cateva unitati importante intre Dinu Patriciu ,S.O. Vantu ,Dan Voiculescu si cativa iredentisti de la UDMR....

Edited by hozarares
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...