Jump to content
Rockerdish

Rockerdish..

Recommended Posts

Dupa cum poate zice si numele meu RockerDish.. Sunt unul dintre insignifiantii Rockeri ai Romaniei , invadati de Manele supravetuim tot mai putini si trecem pe manele si tiganesti.. :|

Sunt Catalin , din Galati , am 17 ani , port ochelari de 5 ani si nu ma inteleg bine cu asta am o miopie de -4.2 inca 2 ani si fac opreatie . Posed diferite hobby'uri precum Muzica , Fetele , Statul pe internet si mai curand Situ-rile Hacks " Nu neaparat pentru Hack" poti afla foarte multe stand pe astfel de situ'ri..

Nu se poate spune ca am vreo calitate , dorm ca porcu , beau , fumez , Muncesc odata pe luna invat cu precadere si am Foarte multe absente de care nu sunt mandru , maica-mea a murit cand aveam 3-4 ani , Acum Tata recasatorit am o mama gen tenelovela destul de rea cu care nici acum dupa aproximativ 7 ani de cand s-a recasatorit sunt nevoit sa-i zic Doamna .. N-am cea mai frumoasa viata si nici nam de gand sa fiu unul dintre cei mai buni ..:rolleyes:

Deci , bine v-am gasit.. Daca se poate spune asa ceva.

Link to comment
Share on other sites

Ia loc pe canapea ?i dezvolt? pu?in ideea. Ce înseamn? "Lume Normal?"? Cum este via?a ta? Când ai jucat ultima dat? o miu?? în spatele blocului? Care este filosoful t?u preferat din perioada presocratic??

Edited by wvw
typo, meh
Link to comment
Share on other sites

Majoritatea prietenilor mei cu care Socialiez la ore se taie cu lama fumand pana prin coma , cu parintii care deja au abandonat conceptul de lume normala , de vreo 6-7 ori daca le m-ai numar bine cand mi-a taiat netul pentru ca m-am inchis in camera ( este AntiFonica ) Si nu auzi daca dai muzica la maxim .. Si te calmezi , pana acum singurul loc in care puteam sa ma regasesc era muzica .. Cu Black Sabbath Numai auzi nici ce gandesti , daca gandesti..

Pur si simplu zic " Am avut destul , dar dorm , ma trezesc , iarasi nu prea am nimic de mancare , ma duc iau ceva , si iarasi incep o zi obisnuita in care totul nu prea are sens .

De ce naiba cand mergi pe strada ignorand pe Toti din jurul tau vine cineva " Jmecher " Si pentru Looku'l meu poate prea Exagerat pentru ei incep sa injure si sa gestioneze de parca pentru mine ei ar fi normal toate acestea.

Cand ma duc la scoala vad multiple fiinte categorizate ca fiind primitive chiar daca au 11 clase pana in moment , dar fara a dovedi nimic care deasemenea

cineva " Jmecher " Si pentru Looku'l meu poate prea Exagerat pentru ei incep sa injure si sa gestioneze de parca pentru mine ei ar fi normal toate acestea.
Se repeta partea aceasta zi de zi , zi de zi , zi de zi , iti spun eu devine infernal.. Lucrurile acestea chiar daca pot parea insignifiante eu deja am ajuns in punctul de acumulare 100 % unde prevad o revarsare in masa..

M-as aseza pe canapea , dar se pare ca aici nu am.. ( Sunt in mansarda , singurul loc personal pe care-l mai am)..

Sa iti raspund si la intrebarea cu o Miuta in spatele blocului , nu am mai jucat de prin 2002.

Scuza-ti daca v-am plictsit )).

Edited by Rockerdish
Link to comment
Share on other sites

Excelent Black Sabbath. Mai ales albumele din perioada 70 - 75 (s/t-ul este preferatul meu; iar piesa asta este... )

Nu ne-ai plictisit [x2]. Ai mai ridicat calitatea unui topic de prezentare (minus cratima aia din scuza-ti, dar na... sunt ?i eu cârcozaur )

Morala: e?ti pe Internet. Aici sunt toate subculturile posibile ?i imposibile. Sigur g?se?ti tu vreun trib virtual care s?-?i plac? ?i care s? te accepte a?a cum e?ti. Asta spune cyber-antropologul de serviciu.

Edited by wvw
Link to comment
Share on other sites

Ma bucur ca am reusit ca captez atentia chiar daca am mai auzit asta undeva , poate la doamne de Romana .. din generala . The Wizzard , Classica , fantastica si totodata nu ma pot satura sa o aud ,

..

Sa speram ca imi gasesc un loc , chiar daca imi va lua ceva .. se pare ca poti gasi si altfel de fiinte pe acest loc vag , infinit numit Internet.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...