Jump to content
Vlachs

Isr sms bombers ( only romania )

Recommended Posts

pai ma ...nu e nici o vrajeala cu script sau plm...cauta un site care iti cere autentificare prin sms si inlocuieste http:// ala in script si gata! merge

situri sunt o gramada! cauta pe google. nu e nici o hackereala sau mai stiu eu ce (am auzit pe unii cu nu stiu ce server de telefonie)... te inregistrezi cu nr ala de tel de cate ori vrei si ala primeste sms de fiecare data ce dai tu Resgister sau ce o fi.

da-i un search pe google si schimba linkul in script si ai sa vezi ca merge

scriptul asta iti inlesneste munca...nu mai trebuie sa dai click si ctrl+v

Link to comment
Share on other sites

pai ma ...nu e nici o vrajeala cu script sau plm...cauta un site care iti cere autentificare prin sms si inlocuieste http:// ala in script si gata! merge

situri sunt o gramada! cauta pe google. nu e nici o hackereala sau mai stiu eu ce (am auzit pe unii cu nu stiu ce server de telefonie)... te inregistrezi cu nr ala de tel de cate ori vrei si ala primeste sms de fiecare data ce dai tu Resgister sau ce o fi.

da-i un search pe google si schimba linkul in script si ai sa vezi ca merge

scriptul asta iti inlesneste munca...nu mai trebuie sa dai click si ctrl+v

acum sincer te-as fi injurat, da stiu ca mi-as lua ban asa ca iti explic usor ideea, daca inlocuiesti doar ce ai scris tu ca inlocuiesti nu o sa iti mearga, ca sa mearga trebuie sa cauti niste inputuri care sunt folosite de sender, unele input-uri au niste valori de verificare care se schimba, incearca sa faci singurel tu pentru un serviciu fara sa imi folosesti sursa sau alte chestii

Link to comment
Share on other sites

" Now wait for a few seconds ;) "

cred ca au trecut mai mult de 4 minute si nimic ...........

EDIT: In momentul in care postati pe acest site/forum programe care nu sunt valide , dupa parerea mea site-ul isi pierde credibilitatea...... adica ori faceti public ceva care merge ori daca nu .....

Edited by Dragos2
Link to comment
Share on other sites

" Now wait for a few seconds ;) "

cred ca au trecut mai mult de 4 minute si nimic ...........

EDIT: In momentul in care postati pe acest site/forum programe care nu sunt valide , dupa parerea mea site-ul isi pierde credibilitatea...... adica ori faceti public ceva care merge ori daca nu .....

sa moara ma-ta ca esti prost, daca sunt multi ratati prosti ca tine care dau 3k de sms-uri tu cat timp ai vrea sa functioneze, idiot prost, vrei ceva, pune mana si fa-ti ratatule nu sta ca milogu, bai atitudine de cacat, dupa ce ca primiti ceva pe degeaba si fara sa va ceara cineva socoteala va plangeti ca niste romani prosti ce sunteti

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...