Jump to content
Vlachs

Isr sms bombers ( only romania )

Recommended Posts

Beny nu poti sa il faci ca sa te lase sa si scri un mesaj? adica daca vreau sai trimit cuiva un mesaj si nu niste numere se poate?si cam cate mesaje ar trebui sa trimit odata maxim ca sa nu se blocheze hostu (daca vrei un host bun intra pe Free Hosting and Free Web Hosting from the World's best Free Hosting provider x10Hosting si foloseste un proxy cand te inregistrezi ca nu mai accepta din romania)

Link to comment
Share on other sites

Nu sa blocat hostu?

Curiosule eu am sms bombere in calculator la care poti introfuce si textu dar nu sunt pentru romania:((

Pai da, de exemplu de pe rowarez poti trimite si text...dar nu cred ca se foloseste de muziton.ro ...pentru ca daca intri pe muziton.ro si dai sa cumperi o melodie , iti bagi numaru acolo si iti trimite un cod de validare...scriptul de fapt comanda mai multe melodii...sau ceva de genu:D

Link to comment
Share on other sites

Nici mie , din cate am inteles exista versiuni private care merg , cineva (nu cred ca are rost sa precizez cine) , mi-a spus ca acestea ar costa 100 euro :| ... Mie sincer mi se pare mult . Ar fii frumos sa se faca publice , asa de dragu de a face un bine . :))

cine vinde cu 100 de euro =)), omg, sunt private da sunt folosite de cativa dintre noi,, nu sunt de vanzare si nici publice nu prea o sa mai fie pentru ca nu stiti sa va purtati...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...