Jump to content
CODEX

Tricouri CODEX

Recommended Posts

TE ROG FRUMOS !!!! NU MAI COPIA DESIGNUL ALTORA

TE ROG FRUMOS !!!! NU MAI COPIA DESIGNUL ALTORA

TE ROG FRUMOS !!!! NU MAI COPIA DESIGNUL ALTORA

TE ROG FRUMOS !!!! NU MAI COPIA DESIGNUL ALTORA

DACA CINEVA INTRA PE deviantART: where ART meets application! O SA INTELEAGA CE SPUN.

Sfat pentru CODEX: nu esti designer esti un mare hot.Furi designul oamenilor !

Ai facut un lucru mizer de care banuiesc, ca esti foarte mandru.

RUSINE SA-TI FIE !!

Sunt revoltat pentru ca stiu ce inseamna sa-ti fure cineva designul si sa se de-a drept owner.

PS: rog un administrator sa inchida acest topic de rahat.

Link to comment
Share on other sites

CODEX :

In primul rand cred ca trebuia sa ma lasi sa zic si eu ceva in spre apararea mea . Dar vad ca nu am apucat deoarece vad caacest gopo prezinta mai multa incredere .

"@gopo :Sfat pentru CODEX: nu esti designer esti un mare hot.Furi designul oamenilor !"

Ce sfat ii asta ? :)) Tu stii romana sti ce inseamna sa dai sfat . Adica mie imi zici ca nu-s designer asta ii sfat .

Idea e ca nu am furat nimic . Vreti sa va arat mesajele de pe dArt ca am vb cu omu daca pot sa ii aplic lucrarea pe un tricou pentru a vedea cum arata ?

Sti ca pe dArt exista BUY ? si poti cumpara respectiva lucrare si ai dreptu de a o folosii dupa .

Nush cine esti si de unde vii si cat de mare designer esti tu ..vad ca ai un ochi foarte bine format..si "esti mai designer ca mine "

bravo felicitari !

PS : nu le-am furta nu le-am folosit in scop propiu nu le-am scos nu am facut o productie sau ceva asa ca ..don't worry be happy

Nytro : mi-ai dat ban degeaba ..

Era singura cominitate unde eram mai activ fata de toate ..unde intram in fiecare zi ..pe RST

dar ... ramane doar dar...

sa aveti spor !

Traiasca gopo :)) !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...