Jump to content
yceman

RNS attacks Italy

Recommended Posts

@147 tu te-ai inregistrat pe forum in martie 2009 si ai postat in aprilie 2010 doar ca sa ne zici ca stam prost cu gramatica

In caz ca esti prea prost si nu ai observat asta nu este un forum al Academiei Romane deci concluzia finala este: mars in 3.14zda matii de raton

Le: "mama prostilor e mereu gravida" - valabil si in cazul tau

Nu m-am inregistrat azi. Second, nu faceam referire la tine, dar vad ca te simti in culpa.

Nu este vina mea ci a codului tau genetic si a educatiei. Este ultimul reply pe care ti-l dau, pentru ca sigur nu suntem de-o varsta si nu bravez in fata tastaturii.

Hai sa vorbim pe privat sa ma inveti pe ce site ma aflu.

ontopic: Morala era urmatoarea: daca tot te dai reprezentativ pentru o natie, macar scrie coerent un mesaj care se vrea pretentios si nu "Noi nu suntem tigani dar suntem agramati"

Link to comment
Share on other sites

Nu m-am inregistrat azi. Second, nu faceam referire la tine, dar vad ca te simti in culpa.

Nu este vina mea ci a codului tau genetic si a educatiei. Este ultimul reply pe care ti-l dau, pentru ca sigur nu suntem de-o varsta si nu bravez in fata tastaturii.

Hai sa vorbim pe privat sa ma inveti pe ce site ma aflu.

ontopic: Morala era urmatoarea: daca tot te dai reprezentativ pentru o natie, macar scrie coerent un mesaj care se vrea pretentios si nu "Noi nu suntem tigani dar suntem agramati"

de acord. ionut data viitoare ai ban.

Link to comment
Share on other sites

Eu am lansat provocarea cu gramatica :)...sqli se invata ceva mai repede. A vrut sa fie o gluma dar se pare ca a lovit in niste orgolii. Ca na, altfel nu apartii comunitatii.

Pacat ca vitejia si solidaritatea sunt de cele mai multe ori doar pe forum.

Link to comment
Share on other sites

nu e vorba ca nu stiu romana...au gresit la tastat...ni se intampla tuturor cand scriem repede sa mai bulversam literele. acum nu ii vom pune la zid si aruncam cu rosii in ei. Au facut treaba buna si macar de si-ar bate aia capu sa inteleaga ce scria acolo.

Link to comment
Share on other sites

Eu am lansat provocarea cu gramatica :)...sqli se invata ceva mai repede. A vrut sa fie o gluma dar se pare ca a lovit in niste orgolii. Ca na, altfel nu apartii comunitatii.

Pacat ca vitejia si solidaritatea sunt de cele mai multe ori doar pe forum.

te-ai gandit ca poate au facut greseala aia din cauza ca se grabeau sau ceva, nu are rost sa ne dam cu presupusul ca nu stim din ce cauza au scris asa, baietii au adus putina cacao pe numele rns dar nu conteaza, o singura greseala, nu are rost sa facem 3000 de posturi pe baza fazei respective

Link to comment
Share on other sites

Cat de imbecil sa fii sa zici ca cei din RNS sunt agramati?Dupa ce ca ne reprezinta mai bine decat a facut-o vreodata vreun diplomat roman,se mai gaseste cate un rateu care sa latre contra,nici in momente de astea nu suntem uniti!

Propun mai bine sa facem un pol referitor la urmatoarea tara vizata de bravii nostri hackeri!

Judecand dupa ce s-a scris in presa,tare m-as bucura ca urmatoarea pe lista sa fie Danemarca!

Bravoo R.N.S.!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...