Jump to content
dark87

[RST] Logo

Recommended Posts

Nu are rost sa ma cert cu voi ca nu ajung nicaieri , eu nu fac wallperuri tinkode si logo-ul asta care lai facut mai uitate putin pe net sa vezi ca nu se da efect la text si puteai sa scrii ceva in sigla aia dar mnoo si uitate mai bine un pic la text si la bara aia atent sa vezi unde ai gresit in fine tu esti profesoru in Ps :P

Edited by dark87
Link to comment
Share on other sites

Amice, mai ai de invatat cam cat mai am eu de invatat JS (nu stiu nimic). Dupa ce ca-l postezi aici, e normal ca lumea va reactiona, ori cu o critica ori cu o sugestie, eu stiu. Eu lucrez la categoria asta de mai bine de un an si iti zic ca aia e o joaca de copil (tampit in cazul asta). Du-te si tu si logo-ul tau.

PS: Daca aveti nevoie de logo, just let me know.

Frate, a critica nu inseamna sa-l faci tampit! Poti sa-i zici unde a gresit, ce nu a facut bine, de ce nu a iesit bine si omul se va corecta. Vad ca deja incepe circul in postul asta.

Link to comment
Share on other sites

2na79l4.png Pareri ? :)

Logoul e naspa. Backgroundul si cu scrisul din afara logoului imi plac. Se potrivesc. Logoul nu. Textul ala cu stroke e nasol, iese prea mult in evidenta si strica lucrarea. Nici fontul nu e bun, e prea "vesel" pentru restul lucrari, tinand cont de background si de text.

Link to comment
Share on other sites

logofailsecurity.th.png

Asta ca sa-mi pierd 5 min din viata de-ampulea! :)

Aahahahahahaha, owned.

Apropo, ce tine de linii eu cred ca a trebuit sa cam iasa in evidenta aia, daca te uiti atent e ca o sigla pusa deasupra celorlalte cat sa se vada (mesajul).

Oricum, dark87, ca sugestie te rog sa te mai uiti si pe aici:

How to design an awesome logo

Si altele de genul asta, usor usor cu multa practica prinzi si tu "ideea".

Link to comment
Share on other sites

let me quote,

J 3 t

esti analfabet sau doar anal?

ma, omu poate stie sa faca alte chestii mai bine, dar asta ti-o iesit ca un cacat conceput in fuga:)

Nu trebuie sa iti arat ce stiu, e de ajuns ca am ajuns sa fac treaba asta pe bani.

Oficial ne poti lua de pula zambind.

iara de sustin. Parca esti base si eu boc..

Link to comment
Share on other sites

Cosminn Tu vorbesti ma creca mata o fost beata cand so futut cu tatato copil facut din laba stricata app cand treci prin cluj da un email :) si app cu spartul parolelelor ce ii scris pe blogu tau ii o farsa numa tu poti face asa ceva sa prosteti lumea sa iti dea tie banii ca nu ai deo paine pe masa " Cretinule " Nu pentru aia ti-am dat ddos ca nu miai facut logo-ul ti-am dat ddos ca numa de tine is injuraturile si atata te poate capu >> Tinkode daca tu crezi ca o picat la mine te inseli :)

Link to comment
Share on other sites

pai o facut-o cred ca din 10 clickuri maxim

1. o luat o imagine cu matrix text

2. o scris RST

3. o luat conturu de la textu "RST"

4. o copiat o portiune din imaginea cu textul din matrix

5. i-o dat invert la ce s-o obtinut de la pasul 4

6. o scris chestia aia albicioasa

7. man i suck:-s

Link to comment
Share on other sites

Da demon_zone ai dreptate,nu am muncit prea mult la acest logo.

Dar ma refer la ideea ca RST sa apara intr-un cod diferit de celelalte coduri.Adica sa rezulte ca programele noastre(ma rog, ale voastre) sunt diferite de celelalte programe de pe net.Adica avem alti algoritmi mai buni decat ceilalti, se indentifica oriunde un program marca RST.Asta am vrut sa zic prin "Our code is different".

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...