Jump to content
BiTzu

Am luat Tzeapaaaaaaa``

Recommended Posts

Salut , acum 4 zile am vorbit cu un baiat sa-mi trimita un mouse " A4tech X7 XL-740k " pentru Counter-Strike cu 1 milion.. Mi-a trimis baiatu mouse la 20 lei.. Ce pot face acum ? Nu mai dau de el. Am numele de pe care mi-a trimis coletul dar la continut scrie Diverse. :| Nu mouse a4tech x7 etc... ce pot face?:|

Link to comment
Share on other sites

Dute la politie, posta, la el acasa , batel omoaral etc :-j si chiar si asa tia trebuit mouse de cs doh eo joc cu unu de 5 ani (nu cu bila) si imi mere perfect dar na probabil tu voiai unu de sa se miste numa din gand daia tiai luat la 100 lei.

Link to comment
Share on other sites

:)) nu man . dar eu joc cu noforce in cs si se vede diferenta intre ele. Politia cred ca nu are ce sa-i faca. Pentru ca nu am cum sa dovedesc ca el trebuia sa-mi trimita mie mouse A4tech kkt.. El poate sa spuna ca mi-a promis MOUSE acela si eu vreau sa-i dau tzeapa...
Link to comment
Share on other sites

Ce terminat esti @andreicj daca erai in locu lui te ce faceai wa terminatule.

Daca as fi moderator ai avea acu warn pt OFFTOPIC.

Acu stiu cum tiai facut tu 100 post-uri crek ai scris ce bine imi pare la o suta de thread-uri da ma rog mai sunt si oameni din astia.

Link to comment
Share on other sites

Vad ca pe aici numai oameni importanti o ard...

Ar fi fost frumos sa il ajutati vreunul din voi dar vad ca va credeti prea superiori.

Voi toti astia care ati postat aici nu v-ati luat muie niciodata?Dar ce tot vorbesc eu,chiar daca v-ati fi luat,cati dintre voi ar fi atat de prosti sa recunoasca?

@Bitzu:mergi la politie,depui o plangere pe numele ala,iar in momentul in care va trebui sa dovedesti ca tu ai platit un mouse de 30lei cu suma de 100 lei,atunci Posta Romana intervine cu chitanta,ordinul de plata sau ce pula mea este,care va dovedi ce suma i-a fost rambursata cacatului care ti-a trimis mouse-ul.Acum depinde.Este posibil ca si politia sa o arda in altele avand in vedere ca este vorba doar despre 100 lei...Numai de tine depinde in ce mod faci toate demersurile astea si cat de repede...

Link to comment
Share on other sites

Eu zic ca e bine, doar asa inveti sa nu te mai zgarcesti la cativa ron si sa cumperi produsul de la magazine serioase, ca emag sau alte din astea.

Si eu am patit la fel cu alta prostie. Dar am patit o singura data, de atunci m-am invatat minte.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...